Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az adósságcsapdába került...

Az adósságcsapdába került országokra milyen jövő vár 40-50 év múlva? Továbbra sem fogják kifizetni és még több lesz az államadósság? Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy csapda, amit jól alkalmaznak pénzimádó amerikai tőkések. Felvásárolják az országokat izraeli befektetők és utána már nem lesznek nemzetállamok.
2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de antiszemita vagy rasszista hozzászólásoknak nem tudok túl sok hitelt adni.
2013. ápr. 17. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

20-30 éve még nem lett volna gond ... de manapság már európát egyre inkább megelőzi ázsia és dél-amerika .

Saját márkás termékek megjelenésével pedig egyenesen ledönti a lábáról a megszokott nyugati vezető márkákat és a nyugati ipar vesztét hozzák ...

2013. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Itt vannak az új budapesti zsidónegyedek:

[link]

2013. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

"Itt vannak az új budapesti zsidónegyedek:

[link]


Egy francokat zsidónegyed ez te antiszemita majom!


Én nem vagyok zsidó, mégis itt jegyeztem elő a lakásomat, amit meg akarok venni majd. Már le is foglalóztam. Szóval le állhatnátok a zsidózással már, és normálisan is lehetne megtárgyalni a dolgokat.

2013. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogják visszafizetni az egészet, de ettől függetlenül működhet a rendszer, amíg az emberek elhiszik, hogy nekik visszafizetik a pénzt és hajlandók lesznek hitelezni az államoknak.

Japánban a GDP 240%-a az államadósság, de a japánok még mindig hajlandók megtakarításaikat japán államkötvénybe fektetni.

Magyarországon is már 80%, de a magyarok és a külföldiek is veszik az állampapírokat, megvan a bizalom.


Az USA-ban is 110% az adósság, de töretlen a bizalom a világban Amerika iránt.



Tehát az egész egy piramisjáték, az új befektetők pénzéből fedezik a kifizetéseket, de amíg megvan a bizalom a rendszer iránt, addig nem lesz gond.

Előfordul, hogy a befektetők megijednek, eltűnik a bizalom egy ország iránt (pl. Görögország, Argentína) és mindenki szabadulni akar az állampapírjaitól. Ilyenkor kipukkad a lufi, bekövetkezik az államcsőd, aki későn száll ki a piramisjátékból hatalmasat bukik, aki még időben, az hatalmasat kaszál (most Cipruson is hasonló zajlott).

Utána minden kezdődik előről, így működik a modern kapitalizmus.

2013. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
ma 20:51 Ekkora hazugságot! Pont te? Ekkora lódítást! Éppen hozzászóltál a kérdéshez és pont te akarsz venni lakást ott. Ez egyszerűen hihetetlen. :))))
2013. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

"Köszönöm a választ, de antiszemita vagy rasszista hozzászólásoknak nem tudok túl sok hitelt adni."


Akkor minek teszed fel a kérdést?

2013. ápr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

"Én nem vagyok zsidó, mégis itt jegyeztem elő a lakásomat, amit meg akarok venni majd."


De zsidó vagy. Le is antiszemitáztad a válaszadót.

2013. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem lesz vége, mert soha nem tudják kifizetni majd a hiteleket.

Bocs, hogy rövid voltam, de ha tetszik, ha nem, így van, bár reménykedni lehet.

2013. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!