Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted Észak-Korea csak...

Niel89 kérdése:

Szerinted Észak-Korea csak fenyeget vagy kirobbantja az atomháborút? (Érvelj álításod mellett. Lehetőleg röviden. )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, Kim Dzsong Un mennyire őrült. Semmi esélyük se Dél-Korea, se Japán, se az USA ellen. Viszont már az elődei is alkalmazták azt a taktikát, h fenyegetőztek, aztán lefújták a készülődést, h így zsaroljanak ki élelmiszersegélyt maguknak.
2013. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Válasz: Nem


Kifejtés: Nem lesz semmi atomháború itt, már nem egyszer volt ez, csak most valamiért felkapta nagyon a magyar média is, (tán csak nem azért, hogy addig se Orbánnal foglalkozzunk?:O) ezért csak a híradó után (természetesen), ez a 3.! kérdés csak az atomháborúról, III. vh-ról, 2 kérdés nyilt eddig a kommunizmusról, mert sokan ezt a szót most ismerték meg.

Nem lesz atomháború, mert csak kakaskodik észak korea.

Ha pedig kilő egy rakétát, már kilövés után 2 perccel kilövik. Azért Amerikában elég sok okos emberke is van ott, szóval elég komoly technikai hátterük van amellett a kis bezárkózott ország mellett.

Ezt mindkét fél tudja, most csak már nagyon szorul a hurok az éhezés miatt az északiaknál, de mivel magukat nem tudják eltartani, ezért segélyt kérnek "Kim Dzsongil" módra. Vagy csak meg akarja mutatni Kim, hogy ő nagyfiú, tudom is én.

Ez engem nem érdekel.

Miért velük foglalkozunk, amikor megvan a magunk baja?

2013. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak meg akarja mutatni hogy tökös gyerek. Aztán reméljük hogy nem hajszolják bele az amcsik olyanba amit ők sem akarnak.
2013. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Semelyik ország sem olyan ostoba, hogy ő maga indít egy háborút amit garantáltan nem tud megnyerni.

2013. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha itt lesz fegyveres koccanás, akkor valószínű hogy ha van atoma azt kilövi.


Koreát igazából nem érdekli, hogy veszít vagy nyer, ő is tudja hogy veszteni fog. De ha oda kerül a sor, hogy bármi féle harci dolog kerül ki, akkor nem fogja hagyni inaktív állapotban.

2013. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem merik megcsinálni. Amúgy ha lenne is atombombájuk 90% ot teszek rá hogy a fejükre esne vissza amikor megpróbálják elindítani a rakétát... Eddig legalábbis nekem a házilag berhelt levegő-benzin petpalack kísérleteim jobban működtek mit a koreai rakéták nagytöbbsége. amúgy az amcsik vagy lézerrel vagy ellenrakétával vagy egyébbel leszedik ha mégis kijut a légkörbe, és jóval több atom és egyéb fegyverük van amivel le tudnak számolni a koreaiakkal egyszer, s mindenkorra.
2013. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit késő ennek a válasznak már,de nem lesz itt semmi.

Annó annak idején, a Szovjetunió(a világ legerősebb, vagy második legerősebb országa) a több tízezer rakétájával nem merte lebombazni Amerikát, akkor miért pont Korea tenné ezt?

2014. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg hasznos véleményt!
2017. jún. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!