Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az USA és É-korea között...

Ha az USA és É-korea között háború tör ki abból lehet vh? és KOrea szövetkezne Iránnal, vagy kik szövetkeznének vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem szövetkezik ÉK-val ,nem éri meg senkinek.
2013. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kina , ha pedig hàboru lenne akkor vilàghàboru lenne, unio, ensz, usa mindenki kina korea ellen csak az a baj hogy rengetegen vannak.
2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2. És ott vannak még az oroszok is , akik lehet nem szalasztanák el a lehetőséget , hogy szépen beintsenek egyet a jenkiknek.

Ott van még India , ami Oroszország partnere ,böszeme sokan vannak és elég népes a seregük , mint Kínának , ja és atomjuk is van.

2013. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam hogy India nyugat barát
2013. ápr. 9. 19:57
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan kérdem nem unjátok még a kib@szott koreai kérdéseket?Kb 2 hete naponta legalább 10 ehhez hasonló kérdés van...kezd unalmas lenni.Lesz@rom koreát.Menjé vacsizzál meg nézd meg a barátok köztöt ahogy minden nap szoktad aztán dölj hátra...nem fog atom robbani,nem lesz 3. világháború,majd amerika ledózerolja talán észak koreát és ennyi.Na meg nyugodtál?Ha igen akkor szépen vacsizzál meg,idd meg az esti kakaót a vajas kenyérhez és készülj be a barátköztre vagy a jóban rosszbanra...:)
2013. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
iiiiiiiii de csicska vagy neked aztán bekellett szólni "ma 20:01" am meg nem nézek tv-t
2013. ápr. 9. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:05



Na na kisfiam válogasd meg a szavaid..:))Én sem nézek tv-t.Na ez jó pont hogy te sem.

2013. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Észak-Koreát az amerikai szabadkőművesek támogatják a háttérből, hogy világháború legyen.
2013. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Canopus ***** válasza:
Biztosan nem lesz világháború, de ahogy elnézem még háború sem (Északnak ugyanis eddig inkább csak a pofája járt). Az USA gond nélkül elbánik a KNDK-val, de még Dél-Korea is.
2013. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne világháború. Itt másról szól a történet. Kína Egyértelműen, s nyíltan megvont szinte mindent Észak-Koreától. Nyugalomra intette pukkacsékat.

A legtöbb támogatást Észak-Korea éppen a mumus Déltől és az amerikaiaktól kapja, nem beszélve a sok-sok egyéb országokat...

2013. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!