Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti mit gondoltok észak-kórea...

Ti mit gondoltok észak-kórea atomtámadásos fenyegetéseiről?

Figyelt kérdés
szerintetek mi lesz belőle?
2013. ápr. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha sokat ugrál kapnak ők egyet a nyakukba... nem értem mit akar 22 millió ember 340 milliótól...Az USA a kisujjából többet ráz ki, mint Korea egyiket sem szerettem úgyhogy függetlenként mondom, hogy egyértelműen az USA az esélyesebb...
2013. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy előbb-utóbb lecsendesül a helyzet.


Ha valóban bekövetkezne, USA, NATO, Kína, Dél-Korea is ráront az országukra.


Sztem Kim-JongUn sem olyan hülye, hogy megtegye.

2013. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hülyék, de én kinézem USA-ból, hogy kierőszakolja...
2013. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várható volt... anno is sokat beszélték, hogy ő fogja kirobbantani a III. világháborút, de az öreg Kim Dzsongil még fékezte a dolgokat, nyilván ő fel tudta mérni milyen veszteséget okozhat egy világhatalom elleni támadás... de azért ne kapkodjunk azzal ki nyerne, elvégre nem tudhatod ki melyik oldalra állna ebben az esetben, nemcsak az USA nagyhatalom a világon és azt sem tudhatod kinek van atomja és kinek nincs, mert ez ugye nem publikus... Észak-Koreának nincsenek tartalékai, tehát egy hosszabb háborúban, ha senki nem áll mellé nyilván alul maradna. Azt viszont nem tudhatjuk melyik ország látna lehetőséget egy ilyen "akcióban". De lehet, hogy csak egy újabb Hirosima lenne...
2013. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!