Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országba érdemes még...

Melyik országba érdemes még kiköltözni és dolgozni? A legtöbb helyen már szinte minden munka telített.

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 20:57
1 2 3
 21/25 Komplikato ***** válasza:
100%

Ha valaki leírná véleményeként, hogy szerinte miért érdemes vagy kell itt maradni vagy elfogadnám vagy nem, de egy vélemény lenne.


De leírni azt a sok hülyeséget, hogy itthon minden megvan ami más normálisan működő országban van, az HAZUGSÁG, ezért pontoztak le mert effektív hazudsz mint a vízfolyás.


És hiába keresnek a jól iskolázott és keresett szakmában dolgozók itthon, valamiért a kimenekült emberek jó részét pont ők tetszik ki. És miért mennek ki? Működő oktatás, EÜ, TB, nyugdíjrendszer és a munka megbecsülése, amikből itthon mutatóba se jut semmi. Meg ilyen apróságok, hogy jogbiztonság vagy kiszámítható környezet. Odakint ha valaki betartja a szabályokat akkor nem őt szivatják ...

2013. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

21: Na igen, én is pont ezért jöttem ki. Saját pici lakás hitel nélkül, átlagnál magasabb fizetés a multinál megvolt otthon, és nem is számítottam arra, hogy itt majd milliomos leszek, csak nyugit akartam magamnak, tiszta rendezett környezetet és jövőt a gyerekeknek. Otthon a gyerek tanára panaszkodott, hogy nem tud megélni, pedig magántanítványai is vannak, a saját gyerekeire alig jut idő és a számlákkal zsonglőrködik, itt a tanítóbácsinak nem egy lepukkant tragacsa van.... Az autószerelő akivel beszéltem, az golfpálya mellett egy szép házban lakik, és sorolhatnám, és ezek nem bankigazgatók, hanem átlag emberek!!!


(20-as vagyok)

2013. márc. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Svéd országban nem nézik le a munkás embereket 400.000 a nettó és nincs ez a rohadt kizsigerelés
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Amerika💋new york💖💖💖💖
2019. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Migránsok vannak mindenhol, akár mennyire is mondják hogy nem. Csak lásd: Migráns lökött egy 8 éves gyereket az anyukájával a vonat elé németországban! Franciában robbangatnak, svédről meg ne is beszéljünk! Én a helyedben Ázsiába mennék! Nincsenek robbangatások, és japánban vagy pl. dél koreában elég magas az életszínvonal!



Nyelvel kapcsolatban, nincsen könnyű nyelv! A koreainak az írása könnyű, a beszéde dallamos, szerintem szép és menő egyszerre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2019. júl. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!