Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sos! Minek erdemes tanulni?...

Sos! Minek erdemes tanulni? Minek van jovoje?

Figyelt kérdés

emelt angolos gimibe jarok, de mellette nemetet is tanulok kevesebb ora szamban. 11es vagyok, 13.ban vegzek es jovore mar emelt oraszamban kell majd tanulnom nehany tantargyat.

nem tudom meg hogy mi szeretnek lenni, ezert is kernem a segitsegeteket. Erdekel a termeszetgyogyaszat, az ilyen eletmodtanacsadas, hogy segitsek az embereken testileg es lelkileg is. ez az egyik irany. a masik az a nyomozoi szakma, esetleg fejvadasz.

esetlegesen van megegy, anyukam varrobo es en is jol megtanultam varrni es erdekel a divattervezo, eskuvotervezo is jo lenne.

ezek a fobb dolgok amik most foglalkoztatnak,, tudnatok nekem tabtargyakat mondani ami ezekhez fontos? valamint melyikkel tudnek majd elhelyezkedni? es kulfoldben gondolkozom.

koszonom elore!



2013. márc. 2. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy minek van jövője. Ez elég kiszámíthatatlan, nagyjából azt lehet sejteni, minek nincs. A varrónőről pl. nem vagyok meggyőződve, hogy van jövője. Tudod, anyukád mennyit keres azzal? Eleget a kényelmes megélhetéshez? Hiszen a divatüzletek, vagy akár az olcsó kínai ruhaboltokba jár a többség, ez a szakma sajnos kifutóban van (pedig én is szeretek varrni).

A nyomozó/fejvadász, ezekhez Nemzetvédelmi Egyetemre kell menni, természetgyógyászként biológia vagy egészségfejlesztő szakra. Életmódtanácsadást pszichológusként tarthatsz.

Ezekhez változó, mit kérnek az egyetemek, mit kell tudni hozzá, de elég vegyes ez a skála ahhoz, hogy tulajdonképp bármi szóba jöhessen.

2013. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!