Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti is úgy látjátok, hogy...

Ti is úgy látjátok, hogy közel a 3. világháború?

Figyelt kérdés

Én a világ eseményeit figyelve egyre inkább így érzem.


-Kína vs Japán konfliktus

-Észak-Korea

-Irán, Szíria, Izrael és ugye az egész Közel-Kelet (Törökök is mozgolódtak mostanában)

-Argentína vs Anglia


Ezekből én azt szűröm le, hogy simán összeállhatnak ezek a kis helyi csetepaték egy nagy balhévá. Ha belegondolok hogy az első világháború azért tört ki, mert egy terrorista lelőtte a monarchia trónörökösét, hát nem sok jót jósolok. Emellett Európa sem bír a válsággal, felerősödtek a belső konfliktusok, Oroszország is fitogtatja az erejét. Ti mit gondoltok?


2013. márc. 10. 19:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Feszült a helyzet.De én jobban tartok a hazai etnikai polgárháborútól.Nem tudjátok,mi van vidéken.
2013. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Jaja, ássál bunkert és költözz bele. :):)
2013. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem kell az ördögöt a falra festeni!
2013. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Remélhetőleg nem lesz komolyabb összetűzés.Évtizedek óta sikerült elkerülni a világ méretű háborúkat , most is sikerülni fog.

Az emberiség már tanult annyit , szerintem.

2013. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 szántóvető ***** válasza:

nem hinném hogy európai érdekeltség nélkül világháborúig fajulna egy konfliktus.fogalmam sincs hogy mi van anglia és argentína között,de utóbbinak nincs hadserege.a link rakétákat nem említ de azokat sem gondolom veszélyesnek:

[link]

2013. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4: Szerintem pont az a veszélyes, hogy már nagyon rég volt háború errefelé (a Balkánt leszámítva). A ma élő generációban nagyon kevesen éltek háborúban, így szerintem sokan fel sem mérik mivel is jár ez.
2013. márc. 10. 19:30
 7/26 anonim ***** válasza:
A háború már folyik!Csak nem fegyverekkel.
2013. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Igen úgy. A barátnőm kiképeztem.
2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ebből a vs-ezésből szerintem nem lehetsz több 16-nál... :D
2013. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9: Köszönöm a hasznos kommentedet..
2013. márc. 10. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!