Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol tudom megnézni a finn...

Hol tudom megnézni a finn alkotmányt esetleg magyarul vagy angolul?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak 2 szót kellett beírni a google-ba: constitution, finland. És máris kijött az ország igazságügy-minisztériumának honlapja, ahol angolul is letölthető az aktuális szöveg.


[link]


Az elejébe beleolvastam egy kicsit. Nekem tetszett, nincs ott az a dagályos ima, ami Orbánék alaptörvényében.

2013. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen angolul már nekem is megvan. Magyarul sajnos nem találom :(
2013. febr. 25. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
1-es , neked azért nem tetszett, mert kommunista vagy!
2013. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg a finnek is kommunisták. Ugye? Csak Orbánék viszik Európában, sőt az egész világon a dicsőséges keresztény-konzervatív zászlót.
2013. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vannak még konzervatív keresztény pártok a fidesz-kdnp-n kívül, de egyedül a fidesz vitte be az alaptörvénybe a kereszténységet, tehát ők (a fidesz-kdnp) a legelkötelezettebbek Jézus tanításai iránt egész európában!
2013. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézus és a FIDESZ? Na ne röhögtess! Aki a szegények segélyét lecsökkenti, adóját növeli, a családi pótlékot 4 évig nem emeli, miközben a gazdagok ebből a pénzből havi 100 ezres vagy még több ajándékhoz jutnak, aki üldözi a hajléktalanokat, aki kisemmizi, nyomorba dönti a rokkantakat, aki gőgös és legázol mindenkin, az követi Jézust?
2013. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
Az Izraeli nem lenne érdekesebb?
2013. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!