Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Folyamatosak a magyarverések...

Folyamatosak a magyarverések Szerbiában. Ilyenkor hol van a külügy? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés
Ha nálunk vernének meg szerbeket, már az egész Eu itt rasszistázna a libsi fajvédőkkel együtt.
2013. febr. 18. 09:11
1 2 3
 21/29 tetro ***** válasza:

Ne haragudj, de engem nem érdekel a kertész vs bayer. Szabad hogy ez engem ne érdekeljen? Megengeded? Arról amit Bayer írt meg van a véleményem, sejtheted is, hogy mi az, és szerintem aki akar tüntessen ellene. Egy jogállamban erre meg is vannak jogorvoslati lehetőségek.

Bizonyára én vagyok a hülye, és itt sehol senki sem írt bombázásáról. Honnan is szedtem ezt.... :D

2013. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
csak azt tudnám miért gyűlölöd ennyire a magyarságot
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

1.Én nem beszéltem bombázásról hiába magyarázol félre.

2.Ismét hiába magyarázol félre, a Bayer Zsoltos kérdéseknél az élen rasszistáztál, mit ahogy már megszokhattuk Tőled.

Most meg a Kertész Ákos ügy kapcsán elzárkózol, magyarul beismered, h nagy ívben szarsz arra, h ócsárolják a magyarokat.

Ezzek szemben az zavart, h a cigányokat alázzák.

Na most, ha te magyar vagy akkor kérdezem tőled, h szerinted a cigányok között van e olyan, aki félti a magyarokat, akiket vernek és leszarja, ha cigányt zaklatnak?

Mert szerintem nincs, ahogy te is annyira vagy magyar, h sehogy.

De maradjon is így!

2013. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 tetro ***** válasza:
Ember, te az alapján méred össze magadat másokkal, hogy te mennyivel nagyobb magyar vagy. Nem veszed észre, hogy nálad valami nagyon elferdült? Arra vered magad, hogy megszülettél... Gratulálok hozzá, nehéz volt?
2013. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 tetro ***** válasza:
Amúgy hol írtam, hogy te írtad a bombázást? Habár jó pár bejegyzésben bombázásról volt szó, te pedig bátor nagy magyar módjára nem használsz nevet... Ja igen, és Bayer egy m@cskos szájú rasszista. Kertész is rasszista. Kb ugyanolyan f@szságot beszél mint Bayer. De gondolom te mindkettővel egyetértesz, ugye? Habár Kertész nem minősített kiirtandó állatnak több százezer magyar állampolgárt. És nem is egy országos napilapban. Ja, Kertész is parlamenti képviselő amúgy jelenleg? Kb ennyi a különbség. Amit te magadtól nem látsz, neked ezt magyarázni kell. Az hogy a Bayer ügy miért kirívó az elég nyilvánvaló. Nincs is tüntetés minden cigányozásért az országban, mert ha lenne, akkor már rég leállt volna minden.... És akkor most légyszi áruld már el, hogy a francba is keverted most ezt az egészet ide?
2013. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hagyjuk, amit akartam elértem:P

Mindenki láthatja, h csak egy kisebbségi komplexusos bohóc vagy, aki valamiért nagyon utálja a magyarokat.

Ennyi, egy kérdésemre nem válaszolsz, csak kiforgatsz mindent, mint egy hisztis pi.csa

2013. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 tetro ***** válasza:
Egyetlen egy darab kérdésed volt összesen, ami az alaptémához sehogy sem kapcsolódik, de az előbb válaszoltam rá, mert láttam hogy ráfeszültél. Onnantól hogy kaptál választ, és neked kellene reagálnod, inkább hagyjuk, ugye? :) Öröm lehet veled az élet... :D
2013. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
81%
Nem értem, hogy honnan veszik az emberek Magyarországon, hogy folyamatosak Szerbiában a magyarverések. :D Én itt élek Vajdaságban már lassan 30 éve, rengeteg szerb ismerősöm van és soha nem volt problémám egy szerbbel sem, sőt... Nem is ismerek egy embert sem, akit valaha megvertek volna, mert magyar. :D Komolyan eldobom néha az agyam, mikor magyarországi tévében látom a címsort, hogy "magyarverés szerbiában". Ver mindenki mindenkit, ez nem köthető ahhoz, hogy ki milyen nyelven beszél... Ideje lenne Magyarországnak befejeznie ezt a baromságot. :)
2013. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én sem igen hallottam szerbiai magyarverésről, de attól még előfordulhat.

Egyébiránt olyan, hogy Vajdaság nem létezik, Bánát és Bácska és csatolt részeik képezik Délvidéket, ami Magyarország része.

2013. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!