Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Folyamatosak a magyarverések...

Folyamatosak a magyarverések Szerbiában. Ilyenkor hol van a külügy? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés
Ha nálunk vernének meg szerbeket, már az egész Eu itt rasszistázna a libsi fajvédőkkel együtt.
2013. febr. 18. 09:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Már megint? Most valami az lehetett, hogy "szegényeket" frusztrálja, hogy elvesztették a siratott koszovójukat, most volt az évforduló. (Megélték a saját trianonjukat.)

Jobb lenne ha ezzel foglalkoznának mert szépen zsugorodnak összefelé!

Itt érdekes módon a szerb kisebbségeket nem szokta érni inzultálás csak mert "szerbül beszélnek" esetleg.

2013. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%

"Ez mi ha nem kettős mérce? Vagy mindenkit lehet verni, csak a magyarokat nem, aki pedig másképp gondolja az libsi fajvédő cigány"


Szerintem érted te, hogy mire gondol, ez így olyan kiforgatásnak tűnik!

Azért tételezzül fel ha itthon éri attrocitás a "kisebbséget" akkor még brüsszelből is jön a nácizás, fenyegetés, emberi jogok, táblás felvonulgatások.

És a többiről nem is esik szó, még a román, szlovák, szerb kisebbségekről sem mert ők is tudnak civilizált emberek módjára viselkedni bármennyire is vagyunk ellenségek, és azok is maradunk az idők végezetéig.

És nem éri attrocitás őket, nem úgy mint fordított esetben! Legisalább nem lehet ilyenekről hallani.


Az ilyen esetekben meg mélyen hallgattok, meg a "kiprovokálásra" fogjátok, pedig a pl. szerbek provokálódnak maguktól is. Ilyenkor már hallgat az eu is, nem fontosak a kisebbségek jogai mert nem a kedvencekről van szó.


Senki nem azért háborog mert a "magyarokat nem szabad megverni" hanem azért mert fordított esetben meg kongatnátok a nácizást, fasisztázást! Ja meg tüntiztek!

Vajon a táblás bohóc mikor akaszt olyan táblát, hogy "én is magyar vagyok"? Ez irónikus kérdés volt. :)

2013. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

Miről beszélsz?

Azért szidja, mert a jogvédő csak akkor lép fel, ha másokat vernek, ha meg magyarokat tesz rá nagy ívben.

Itt van Bayer Zsolt kijelentése, mekkora balhé volt belőle, a baloldal ki volt kelve magából, jogosan.

Ezzel szemben ott volt Kertész Ákos, történt valami a baloldal részéről?

Nem!

Jah, de igen, megmagyarázták, h nem mondott hülyeséget.

Holott akkor is így fel kellett volna lépnie a baloldalnak, de hallgatott.

Most ezek után miért várod, h az emberek ne szidják a baloldalt?

Hazátlanok, mert a sajátja mellé nem áll oda soha.

De neked ezt hiába magyarázom, láttam már tőled pár kommentet, semmivel nem vagy különb, mint a legutolsó skinhead.

2013. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 tetro ***** válasza:
Az "emberek" nem a baloldalt szidják, hanem mindenkit, aki kimer állni valakiért...
2013. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"Jah, de igen, megmagyarázták, h nem mondott hülyeséget."


Nekem az egyik azt mondta erre, hogy a "széljobbosok" egyáltalán nem értették az "író úrnak" a mondanivalóját....


Meg is van: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


A Bayer nem annyira jó példa ide, hanem a Jeszenky írása sokkal inkább! Oszt' az nem szokott "magyarkodni" vagy mit csinálni, aztán micsoda ajvékolás ment akkor is.

2013. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Helyes, bombázzuk le őket. Ehhez kérjünk tőlük kölcsön bombát. Rögtön vissza is adjuk.

Martonyi azt mondhat, amit megenged neki Orbán. És csak úgy, ahogy a diplomáciai szokások megengedik. Különben mehet Strasbourgba magyarázkodni.

Vajon miért hiszi itt mindenki, hogy ha "magyargyalázás", akkor abban valahogy a baloldal is benne van, ha "büszke magyar", akkor az a jobboldal. Ennyire hiszékeny itt mindenki (még igyekszem kulturált maradni)?

Ha ok nélkül jól szájon vágok valakit, és visszaüt, akkor jogom van gyalázatot kiáltani? Ha szériában alázok meg magyart és nem magyart, akkor büszke vagyok? Azt kell gondolnom, lassan tényleg kiveszik a nyelv. Itt már mindennek más értelme van, mint amit őseinktől kaptunk, örököltünk. Pedig de szép is (volt) a magyar nyelv. Amíg be nem szennyezik.

2013. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Az "emberek" nem a baloldalt szidják, hanem mindenkit, aki kimer állni valakiért..."


Félrebeszélésen több is telik tőled?

Hogy van az, h Bayer Zsoltos kérdéseknél rasszistáztál, de Kertész Ákos kijelentése nem háborított fel?

Hiszen te ellenzel mindenféle rasszista kijelentést, megnyilvánulást.

2013. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
18%

tetroval nemigen fordul elő, hogy magyar mellett álljon ki, ő amolyan ördög ügyvédje.

Akármi van, mindig a magyarban keresi a hibát. Abszolút hidegen hagyja a magyarokat ért sérelem, teljes közöny jellemzi. Aztán még csodálkozik, ha azt mondják róla, hogy nem magyar.

2013. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 tetro ***** válasza:
83%
Éppen erről beszélek. Ha nem állok ki a szerbekre szórjuk bombát srácok ellen, akkor én nem vagyok magyar... Ha magyarnak lenni ezt jelenti, hogy gyűlöljek mindenkit, és rekesszem ki, aki velem nem ért egyet abban, hogy már pedig bombázzuk, akkor valóban én nem vagyok magyar. Gratulálok nektek a csodás eszmei közösséghez, amit sikerült kialakítanotok kedves igaz magyarok.
2013. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hányszor kérdezzem még h félrebeszélésen több is telik tőled?

Én nem a bombáról beszélek, én arra lennék kíváncsi, h Kertész vs. Bayer.

Valahogy nagyon nem akarsz válaszolni a kérdésre.

2013. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!