Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még mindig ilyen sok híve van...

Még mindig ilyen sok híve van a Fidesznek és Orbánnak?

Figyelt kérdés

Láttam az október 23-ai megemlékezésről szóló kis vidót és azt látom hogy még mindig nagyon sokan vannak.

Csak azért írok mert nagyon sokan pocskondiáznak és mondják, hogy a Fidesz így meg úgy, de a látszat nem ezt mutatja.



2012. okt. 23. 21:07
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Annak idején 2010-ben nem a Fideszre szavaztam, de ez a beszéde tetszett Orbánnak.
2012. okt. 23. 21:09
 2/33 Hyper26 ***** válasza:
Ezen en is csodalkozom...
2012. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én is csodálom... nincs már olyan család, amelyiket ne kopasztotta volna meg a Matolcsy-féle gazdaságpolitika.
2012. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%

Hát, azért van sok negatív vélemény, mert nekünk rossz.


Tulajdonképpen a Fidesz jó irányba halad, csak 2 problémát hoz emellett nekünk:

1.: A Fidesz a gazdagabb réteg felé húz.

2.: Nekünk ezeket a "jóírányú" változásokat, majdnem megélhetetlenségi szintre viszi.


Ezek a problémák. De attól nem kell félni, hogy a Fidesz a mi javunkra (nagyobb jövedelem stb.) hitelt vesz fel, növelvén az államadósságot, vagy éppen bármiben is hasonlítana a szocikra.


Én 2006-2010 között jobban éltem mint most. Most már néha számolgatok, hol kell húzni a szíjjon. Mégis inkább látom sikeresnek ezt a "megszorításos" utat, mint azt, amit az MSZP csinált.


Persze még nem döntöttem el, hogy a következő szavazatom kinek adom.

2012. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom azt is láttad, hogy 90%-a nyugger. Ez elárul mindent.
2012. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom utolsó. A Fidesz elvette a magánnyugdíjpénztárak pénzét. 150 000 ember az mégiscsak 150 000 ember. Ehhez képest megnéztem a Bajnai, a Jobbik meg a többi megemlékezést és alig-alig voltak.
2012. okt. 23. 21:26
 7/33 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ezek a problémák. De attól nem kell félni, hogy a Fidesz a mi javunkra (nagyobb jövedelem stb.) hitelt vesz fel, ..."


Állampapír 9%-os kamattal pediglen az.

Nem tudom, ha levonom a külföldi "import árut", meg a céges/önkormányzatos "kötelező kivonulókat" a tömegből, már is nem olyan nagy.

2012. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Hozott anyagból dolgoztak. Lengyelországból, Erdélyből hozták a zsoldosokat. Értelmes magyarokból nem jött volna ki ennyi.
2012. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

4/5. A Fidesz MÉG nem vesz fel hitelt az IMF-től, bár már elköltötte a MOL-ra, amit Bajnai meghagyott. Helyette drágább hitelt vesz fel Államkötvények formájában.

Ezért felesleges dicsérni.

Orbán ma is szokásos hazugságait, vágyálmait mondta csak.

Kár, hogy nem lesz belőle semmi.

Azon, hogy ilyen sokan voltak, nem kell csodálkozni.

Sok volt a külföldi, akiket buszokkal hoztak Pestre.

Nagyon sok városban szervezték a hívek utaztatását. Városunkban az Önkormányzat minden dolgozójának nyomatékosan javasolták, hogy menjenek Orbán beszédét hallgatni. Sokan mentek "önként", mert féltették az állásukat.

Nem hiszem, hogy csak nálunk volt ilyen "szervezés".

Ahogy régen még a kis iskolások is "önként" tapsoltak és éltették Lenint, Sztálint, Rákosit!

2012. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Orbánék mindig ki tudtak vinni több százezer embert az utcára, aztán mégis buktak 2002-ben, meg 2006-ban is akkorát, mint az ólajtó. Ennyien mennek az utcára (a Fidesz hívei alapból vonulósabbak), a sok millió ember meg otthon van, és rázza az öklét. Aztán meg elmegy szavazni...
2012. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!