Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak mennyi köze van a...

Orbánnak mennyi köze van a nemzeti érzelmekhez?

Figyelt kérdés
Szívesen elbeszélgetnék Toroczkaival és Budaházyval, hogy mostanában miért nem szerveznek tüntetéseket, amikor Orbánék legalább akkora hazaárulók, mint Gyurcsányék voltak!

2012. okt. 20. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Erre én is kíváncsi vagyok. Talán azért, mert ők nemzeti színekben művelik azt amit Gyurcsány, sőt többet. Így már nem kikezdhetők, mert hát ők "nemzetiek" vagy jobban mondva nemzetnyúzók.
2012. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Választási kampányhoz pont jó dolog.
2012. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi köze van a nemzeti érzelmekhez, hogy abból remekül megél! Egyébként semmi más! Egy hazug, hiteltelen, ország romboló, népirtó!
2012. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Annyi, mint Torockainak és Budaházinak! Egyik sem nemzeti érzelmű, csak ezt állítják érdekből magukról.
2012. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Ilyenkor mindig rá szoktam kérdezni, hogy ugyan mivel haragította magára ez az téged ennyire, hogy ilyen jelzőkkel illeted, hogy hazaáruló és hasonlók. A válasz általában meg - ködösítés, szóterelés "Vedd le a narancs szemüveged!"

- betanult szöveg "evette a nyugdíjat!" "visszaveszik a rokkantnyugdíjat akinek se keze se lába"

De általában nem is jön válasz csak lepontozás.

2012. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Annyi köze van hozzá mint nekünk, jóformán semmi, de ha már nem csinál semmit az emberek kisemmizésén kívül, legalább mondjon pár szép szót az országról mert kötelessége

20/F

2012. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szavainak rengeteg, a tettei a nemzetre eddig csak bajt hoztak. Igazi magyar politikus, beillik a sorba.
2012. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Üres manipulációra használja az egészet, amin az ember nem is lepődik meg. Azon viszont már meglepődök, hogy ennek ebben az országban akkora közönsége van, hogy kétharmadot lehet nyerni vele. Na e miatt csalódtam kissé a magyar népben. Egy ilyen köpönyegforgató, hazug, gőgös és az ország előrevitele szempontjából tök tehetségtelen figura hogy élvezheti a nép támogatását?


És tényleg, hogyhogy nem kergetik el? Hol vannak a Kossuth téri és egyéb "forradalmárok"? Hogyhogy nincs ehhez senkinek se egy szava? Vagy egy füttye, egy bekiabálása? Talán csak nem azért, mert a Gyurcsány-ellenes "forradalmárokat" is Orbán mozgatta? Sokat mondó, hogy a Gyurcsánynak nyilvános rendezvényen primitíven beszóló Loppert Dániel ma a Nemzeti Infrastrukturális Ügynökség kommunikációs igazgatója.

2012. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok ki állítja magáról, hogy ha ő lenne a következő miniszterelnök, két éven belül óriási és ráadásul jó irányú változásokat idézne elő Magyarországon és ezt alátámasztaná konkrét intézkedési javaslatokkal.
2012. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#10: Hát ha valaki 2 éven belül se tud jó irányú változásokat előidézni, az ne kormányozzon! Rossz irányúakat miért tudott?
2012. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!