Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik az az amatör film...

Melyik az az amatör film amiben megsértették az amerikaiak a muszlimokat? Nevét nem mondták, pedig kíváncsi vagyok mi bántotta meg öket ennyire.

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Az amerikaiak nem sértettek meg senkit.Kutúrálatlan tizedművelt ostoba emberek hőbörgése ez nem valós ok!Az örmények miért hőbörögnek?A Dán karikatúráknál miért hőbörögtek. Salman Rushdiet miért üldözték?És ugye ez már nemcsak hőbörgés mert gyilkosság.Épeszű ember egy filmért nem gyilkol!
2012. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem az amerikaiak sértették meg a muszlimokat, hanem pár amerikai (bár ebben sem vagyok annyira biztos), aki csinált egy borzasztó gagyi filmet. Ideje lenne már megtanulni nem kollektíven kezelni népeket.
2012. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Az örmények egyébként keresztények. (Örmény apostoli ortodox egyház)
2012. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
És azért gondolkozzunk el! Ezek meg akarják azt határozni hogy amerikában mit csinálhatnak emberek?Ilyen emberek akik azt sem tudják mi a szólásszabadság!
2012. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

"Ilyen emberek akik azt sem tudják mi a szólásszabadság!"

Te is ilyen lennél, ha 1 éves korodtól arra nevelnének, hogy nem szabad rajzolni/festeni/ábrázolni a vallásod prófétáját.


Egyébként még mindig nem értem mi közünk a muszlimokhoz. Legyen nyugat Európa gondja. Pár száz évig visszatartottuk a muszlimokat.

Jött Trianon.

Most Nyugat-Európa vissza kaphat egy kicsit az igazságból.

2012. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

"örmények egyébként keresztények"


Azért szakították meg a diplomáciai kapcsolatot mert olyan jóságosak!!

2012. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Senki sem tudja a címét vagy akár valami mást róla?
2012. szept. 17. 23:29
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

"Azért szakították meg a diplomáciai kapcsolatot mert olyan jóságosak!!"


Látszólag az iszlám világ ellen akarsz felszólalni, ezért gondoltam szólok, hogy Örményországban, hivatalos népszámlálás szerint, nincs muzulmán. Keresztények

2012. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én láttam a filmet (sajnos a címét már nem tudom megmondani), egy iszonyat gagyi, fárasztó "film".

Fogalmam sincs hogy vehették komolyan ezt, márha sértő is volt rájuk.

2012. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Innocence of Muslims (A muszlimok ártatlansága
2012. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!