Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez önmagáért beszél, nem?

Ez önmagáért beszél, nem?

Figyelt kérdés

[link]


És akkor ti még csodálkoztok, hogy annyian utálják az usa és az eu mögött álló érdekcsoportot?


2012. szept. 15. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Így van, nem csodálkozok rajta.
2012. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Amerika a "világ csendőre", bár ebben a szerepben főleg csak a saját érdekeit védelmezi.


A táblázat azért annyiban sántít, hogy nem minden beavatkozás jelenti azt, hogy megtámadták az adott országot.

Például Magyarország is küld katonákat Afganisztánba, de ez nem azt jelenti, hogy mi megtámadtuk.

2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Egészen enyhén manipulatív a dolog. Kambodzsa sem támadott meg senkit, de azért a vörös khmerek nem voltak a legjobb fejek, remélem, egyetértünk.


Az meg aztán, hogy hol, mikor támadta meg az USA Tibetet, Görögországot, Lengyelországot...? Na mindegy, nem én égetem magam ezzel a hülyeséggel, hanem te.

2012. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az igazság kimondása nem égés. Ez csak a magadfajta birkának az.
2012. szept. 16. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Birka az, akinek átmosták az agyát, sablonos gondolatai vannak, és béget. Az olyan birka meg, akit nem zavarnak a tények, ráadásul ostoba birka is. És most nézz a tükörbe.
2012. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

manipulatív, így nem használható semmire, bár mondjuk picit vicces... ahelyett, hogy ezt elemezgetnéd, inkább tanulj egy kis történelmet :)


csak egy megjegyzés, megtámadott ország: Kuvait, 1991... Kuvaitot pont hogy Irak támadta és szállta meg, a NATO pedig amerikai és brit vezetéssel felszabadította... mondom, tanuljál!

2012. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!