Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik siratják 9/11-et, azok...

Akik siratják 9/11-et, azok miért nem gondolnak az előzményekre is?

Figyelt kérdés
Tudom, több ezren haltak meg akkor. De érdekes módon az évek alatt még sehol sem láttam, hogy megemlékeztek volna azokról a halott arabokról, akiket az amerikaiak öltek meg/ döntöttek nyomorba; miközben ép beavatkoztak az iszlám világ belügyeibe vagy esetleg magán háborúiba...

2012. szept. 13. 10:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Látom a legtöbben teljesen félreértettétek. Nem emlékszem, hogy egy szóval is említettel volna, hogy helyesen tették a terroristák az aznapi cselekményeiket, vagy hogy nem szép dolog New Yorkban megemlékezni, vagy akár azt, hogy gyűlölöm Amerikát...


Szó sincs ezekről, mindössze megvizsgáltam a dolgot egy másik szemszögből is.

2012. szept. 13. 12:48
 12/17 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező:


Mi pedig leírtuk hogy ez azért van mert nem is akartál soha utánanázni mert téged sem érdekel a dolog!


Én egyetlen 2 másodperces google kereséssel találtam olyat amit te állításod szerint nem tudtál soha...


Innentől meg tudható hogy a kérdésed nem valódi!!


És hangot adtunk ebbéli meggyőződésünknek hogy innentől a kérdésed kicsit álszent...

2012. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

A hadviselés taktikáján ne kérje senki számon a lovagiasságot.A modern háborúkat már régen nem lovagias módszerekkel vívják.Néhány nemzetközileg tiltott módszer azért van-gázokra,lövedékekre vonatkozóan de azokat is megszegik állítólag.

Egyes fegyvernemek pedig rendeltetésüknél fogva eleve lovagiatlanok-"alattomosak".Ilyen volt a 2. világháborúban pl a tengeralattjáró amiken az angolok mindíg számon kérték hogy miért a víz alól támadnak "sunyi" módon stb.Valójában ha felmerültek elpusztították őket az angolok de az ellen nem volt persze kifogásuk.

2012. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Különbség az amerikai hadsereg és a terroristák között:


Az amik akár emberrel, akár dronnal fegyveres terroristákat, vagy katonákat támadnak, bár néha a körülmények miatt, vagy tévedésbôl civilek IS áldozatul esnek.


A terroristák SZÁNT SZÁNDÉKKAL ÁRTATLAN CIVILEKET támadnak és ölnek meg.


Nagy különbség.

2012. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Kezdjük ott ,hogy az USA csinálta ürügyként a háborúra...
2012. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

21:19


Na ez egy szép nagy baromság, úgyhogy ezt ne is folytasd.

Nem tudom, hogy hogy lehet ilyet ép ésszel feltételezni, hogy egy kormány képes lenne egy ilyen szervezett, pontosan végrehajtott merényletet TÖKÉLETESEN TITOKBAN megtervezni, megszervezni, feltételeit biztosítani, végrehajtani, mikor tapasztalatból tudja mindenki, hogy titkot tartani a legnehezebb dolog.

Ha ennek BÁRMI valóságalapja lenne, már régen átvizsgálták volna az egész Fehér Házat, CIA-t, főleg, hogy az Egyesült Államokban az ügyészi hivatalnak is önálló nyomozati jogköre van.


Persze az is lehetséges, hogy olyan jól tudnak titkot tartani, hogy erről csak te értesültél, ugye?

2012. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az azért eléggé bizonyítottnak látszik hogy a pentagonban semilyen repülő nem csapódott be,legalábbis olyan nem amilyenről azt állították hogy olyan volt.Erről rengeteget lehetett olvasni és nagyon meggyőző érvek vannak róla.Pl akkora géppel tapasztalt pilóta beépített környezetben sem tudott volna olyan alacsonyan repülni.Viszonylag kicsi volt a kár az épületben,semmi nem maradt a gépből pedig nagy erejű becsapódáskor is marad mindíg néhány felismerhető részegység.Az egyetlen alkatrész egy turbinakerék volt ami viszont nem olyan típushoz tartozott mint ami elvileg becsapódott.Mindez több mint gyanús.
2012. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!