Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA teljes tömegtájékoztatá...

Az USA teljes tömegtájékoztatása, médiája a zsidóság kezében összpontosul! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

John Foster Dulles amerikai külügyminiszter ezt nyilatkozta a Fallen Pillars című havilapnak 1957 februárjában:

"Borzalmas az ellenőrzés,ami a zsidók kezében van a média felett,és az ostrom,amely alá a zsidók a képviselőket vették....Aggodalommal tölt el az a tény,hogy a zsidó befolyás itt teljességgel uralkodó,és majdnem lehetetlen kérni bármit a Kongresszustól,amit ők nem akarnak.Gyakorlatilag az izraeli nagykövetség diktál a Kongresszusnak,az országban lévő befolyásos zsidókon keresztül."


Kicsit utánanéztem mi a helyzet most,hogy még mindig akkora-e a zsidó befolyás az amcsi médiában.Íme:


A 3 legnagyobb amcsi ÚJSÁG:

-The New York Times(A ZSIDÓ Sulzberger-család tulajdona)

-The Washington Post(A ZSIDÓ Katherine Meyer Graham az újság főszerkesztője és főrészvényese.)

-The Wall Street Journal(Down Jones Company adja ki,aminek vezérigazgatója a ZSIDÓ Peter R. Kann,egyben az újság elnöke)


A 3 legolvasottabb amcsi MAGAZIN és hetilap:

-Time(Time-Warner adja ki,aminek a vezérigazgatója a ZSIDÓ Gerald Levin,aki a zsidó világkongresszus tagja)

-Newsweek(Ez is a ZSIDÓ Katherine Meyer Graham tulajdonában áll)

-U.S News and World Report(tulajdonosa a ZSIDÓ Mortimer B. Zuckermann,aki büszke cionista is)


3 legnagyobb amcsi KÖNYVKIADÓ:

-Random House(na itt egy kivétel,csak keresztények a tulajok és vezetők)

-Simon and Schuster(A Viacom Inc. leányvállalata,a Viacom elnök-vezérigazgatója a ZSIDÓ Summer Redstone(született Murray Rothstein)

-Time Warner Trade Group(Time-Warner leányvállalata,Time Warner vezérigazgatója pedig a ZSIDÓ Gerald Levin)


A 3 fő amcsi TV-HÁLÓZAT:

-ABC(CapitalCities/ABC Inc. tulajdona,aminek főnöke és főrészvényese a ZSIDÓ Michael Eisner)

-CBS(CBS Co.a tulajdonosa,melyet a National Amusements cég kontrollál melynek tulajdonosa a Viacom Inc,melynek feje és főrészvényese a fentebb említett ZSIDÓ Summer Redstone)

-NBC(Tulajdonosa a General Electric és a Vivendi Universal,Vivendi Universal társelnöke és egyik fő részvényese a ZSIDÓ ifj.Edgar Bronfman,akinek apja a zsidó világszövetség elnöke volt)


4 legnagyobb amcsi FILMGYÁRTÓ CÉG:

-Disney(Viacom Inc.tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Warner Brothers(Viacom Inc tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Paramount Pictures(Viacom Inc.tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Universal(Seagram Company tulajdona,Seagram Co.pedig a Vivendi Universal tulajdona,melynek társelnöke és egyik fő részvényese a ZSIDÓ ifj.Edgar Bronfman)


A legnagyobb amerikai LEMEZKIADÓ cégek,a leghallgatottabb AM és FM RÁDIÓÁLLOMÁSOK is szintén ZSIDÓ kézben vannak.


Tehát elmondhatjuk hogy az amerikai médiát,tömegtájékoztatást,filmipart teljes egészében a zsidóság tartja a kezében.

Kérdés az hogy mire használják fel ezt a hatalmukat?


Szerintem erre kitűnő választ adott Stephen Steinlight aki az Amerikai Zsidó Bizottság(USA egyik legbefolyásosabb zsidó szervezete)belügyekkel foglalkozó részlegének elnöke volt."A zsidóság súlya Amerika változó népességében"című 2001 októberében írt cikkében ezt írja:


"Az is igaz,hogy az aránytalanul nagy zsidó gazdasági befolyás Hollywoodra és a televíziózásra,a tájékoztatásra koncentrálódik,ami nagyon áldásos dolog a közvélemény Izraelről alkotott képének,és az amerikaiak zsidó kérdésre való érzékenységének kialakításában..."


Mi erről a véleményetek?


2009. júl. 30. 01:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Ős patkány terjeszt kórt miközöttünk,

a meg nem gondolt gondolat"


Még mielőtt valaki félreértené az előző hozzászólót, ha csak már ő korábban félre nem értette József Attilát...

2009. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
33%
Egyrészt tanulni kéne tőlük, másrészt meg zavar, hogy az egész világot azok manipulálják és vezetik félre ahogy akarják akik megölték Jézus Krisztust, ezen kívül nekük köszönhető a gazdasági válság is ja és Trianon is többek között ! Ők sem maszületett bárányok, elég beleolvasni a bibliájukba, számukra mi gójok, lélektelen állatok vagyunk, megölhetnek bennünket és a mi tulajdonunk őket illeti, szerintük normális dolog közösülni egy 3 éves kislánnyal és hasonló érdekességek, csak olvassátok el a Talmudot utánna meg gondolkozzatok el rajta, hogy örültöke annak, hogy ezek irányítják a világot...
2009. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"elég beleolvasni a bibliájukba"

Értem én, hajrá kereszténység, meg minden, de ha nem tévedek, a te bibliádat is ők írták, nem? A próféták, Máté, Márk, Lukács, János, stb... Aztán az meg azért akkor mégsem sikerült olyan rosszul, nemigaz?

2009. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Istenem, megértem ha valaki zsidó létére védi a sajátjait, de aki nem az annak miért fáj? Miért az ő dolga? Egy nemzsidó miért akarja a vállaira venni azt, ami egy zsidó problémája?

Ha a szomszédomhoz kijön a rendőrség, én biztos hogy nem mondanám azt h inkább én megyek sittre...

2009. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

ők legalább összetartanak^^

így lenne a magyaroknál is akkor kinőhetnénk ebből a "agresszívkishülyeország" szerepből

2009. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ez nyílt titok. A zsidik mindig is szerették hülyíteni az embereket.
2010. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
nekem az a véleményem, hogy nagyon ellenszenves vagy a többi emberrel. Ez rossz!!!
2010. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!