Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA teljes tömegtájékoztatá...

Az USA teljes tömegtájékoztatása, médiája a zsidóság kezében összpontosul! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

John Foster Dulles amerikai külügyminiszter ezt nyilatkozta a Fallen Pillars című havilapnak 1957 februárjában:

"Borzalmas az ellenőrzés,ami a zsidók kezében van a média felett,és az ostrom,amely alá a zsidók a képviselőket vették....Aggodalommal tölt el az a tény,hogy a zsidó befolyás itt teljességgel uralkodó,és majdnem lehetetlen kérni bármit a Kongresszustól,amit ők nem akarnak.Gyakorlatilag az izraeli nagykövetség diktál a Kongresszusnak,az országban lévő befolyásos zsidókon keresztül."


Kicsit utánanéztem mi a helyzet most,hogy még mindig akkora-e a zsidó befolyás az amcsi médiában.Íme:


A 3 legnagyobb amcsi ÚJSÁG:

-The New York Times(A ZSIDÓ Sulzberger-család tulajdona)

-The Washington Post(A ZSIDÓ Katherine Meyer Graham az újság főszerkesztője és főrészvényese.)

-The Wall Street Journal(Down Jones Company adja ki,aminek vezérigazgatója a ZSIDÓ Peter R. Kann,egyben az újság elnöke)


A 3 legolvasottabb amcsi MAGAZIN és hetilap:

-Time(Time-Warner adja ki,aminek a vezérigazgatója a ZSIDÓ Gerald Levin,aki a zsidó világkongresszus tagja)

-Newsweek(Ez is a ZSIDÓ Katherine Meyer Graham tulajdonában áll)

-U.S News and World Report(tulajdonosa a ZSIDÓ Mortimer B. Zuckermann,aki büszke cionista is)


3 legnagyobb amcsi KÖNYVKIADÓ:

-Random House(na itt egy kivétel,csak keresztények a tulajok és vezetők)

-Simon and Schuster(A Viacom Inc. leányvállalata,a Viacom elnök-vezérigazgatója a ZSIDÓ Summer Redstone(született Murray Rothstein)

-Time Warner Trade Group(Time-Warner leányvállalata,Time Warner vezérigazgatója pedig a ZSIDÓ Gerald Levin)


A 3 fő amcsi TV-HÁLÓZAT:

-ABC(CapitalCities/ABC Inc. tulajdona,aminek főnöke és főrészvényese a ZSIDÓ Michael Eisner)

-CBS(CBS Co.a tulajdonosa,melyet a National Amusements cég kontrollál melynek tulajdonosa a Viacom Inc,melynek feje és főrészvényese a fentebb említett ZSIDÓ Summer Redstone)

-NBC(Tulajdonosa a General Electric és a Vivendi Universal,Vivendi Universal társelnöke és egyik fő részvényese a ZSIDÓ ifj.Edgar Bronfman,akinek apja a zsidó világszövetség elnöke volt)


4 legnagyobb amcsi FILMGYÁRTÓ CÉG:

-Disney(Viacom Inc.tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Warner Brothers(Viacom Inc tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Paramount Pictures(Viacom Inc.tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Universal(Seagram Company tulajdona,Seagram Co.pedig a Vivendi Universal tulajdona,melynek társelnöke és egyik fő részvényese a ZSIDÓ ifj.Edgar Bronfman)


A legnagyobb amerikai LEMEZKIADÓ cégek,a leghallgatottabb AM és FM RÁDIÓÁLLOMÁSOK is szintén ZSIDÓ kézben vannak.


Tehát elmondhatjuk hogy az amerikai médiát,tömegtájékoztatást,filmipart teljes egészében a zsidóság tartja a kezében.

Kérdés az hogy mire használják fel ezt a hatalmukat?


Szerintem erre kitűnő választ adott Stephen Steinlight aki az Amerikai Zsidó Bizottság(USA egyik legbefolyásosabb zsidó szervezete)belügyekkel foglalkozó részlegének elnöke volt."A zsidóság súlya Amerika változó népességében"című 2001 októberében írt cikkében ezt írja:


"Az is igaz,hogy az aránytalanul nagy zsidó gazdasági befolyás Hollywoodra és a televíziózásra,a tájékoztatásra koncentrálódik,ami nagyon áldásos dolog a közvélemény Izraelről alkotott képének,és az amerikaiak zsidó kérdésre való érzékenységének kialakításában..."


Mi erről a véleményetek?


2009. júl. 30. 01:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"Akik elégedettek az életükkel, azok pedig nem szoktak másokat okolni, mert nem másokkal vannak elfoglalva. "


Én sem másokkal vagyok elfoglalva hanem magunkkal.A Nyugati civilizációval,fehér emberekkel,magyar nemzetemmel és államunkkal.És ez a kötelességem.Hiszen az egyén nem létezhet közösség nélkül.Az egyén nem választható el a közösségétől.Én mint egyén pedig csak a közösségemet védem.Ez alap...


Egyébként csak hogy ellenpéldát mondjak!


Henry Ford a Ford Motor Co. megalapítója és elnöke,aki akkoriban az egyik legsikeresebb,leggazdagabb amerikai volt.Már akkor felhívta a zsidóveszélyre a figyelmet!

Hogy a zsidóság hatalma hatalmas veszély USA-ra és a Nyugati civilizációra!Külön újságot is kiadott melyben a zsidókérdésről írt cikkeket.Híres könyve "A nemzetközi zsidó"-ban részletesen taglalta a már akkor is nagy és káros zsidó tevékenységet.

2009. júl. 30. 13:14
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

"És igen, olyanok mint a vírus, de nem influenza, hanem pestis. Nem tehetnek róla. A pestis sem tehet róla hogy pestis, nem akar az lenni, de nem tud mássá válni. Ő a maga értelme szerint azt teszi amire teremtették. És mi is, amikor eltakarítjuk majd."


Te tisztában vagy azzal, amit írtál?? Azt mondod, hogy a zsidók származásuknál fogva ilyenek és ilyenek is maradnak, mert így lettek teremtve. Te pedig el akarod törölni őket a Föld színéről ezért. Komolyan van olyan ember a világon, akinek ilyen gondolatai vannak és származás alapján ítélnek? 70 évvel lemaradtál, Hitler elbukott már ezzel...olvass kevesebb Mein Kampfot lefekvés előtt...na én is megyek aludni, kiszálltam a vitából, mert úgysem értesz, szia!

2009. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
61%
Ez ellen mi nem tudunk tenni. Viszont nem kell az USAig menni, nálunk is a média, zsidó kezekben van. És még sok más.....
2009. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező: Ha ennyire féltesz minket akkor kezdj el tenni valamit érte kérlek, ó messiás...

Lehet, hogy önző vagyok, de ameddig olyan a magyar ember amilyen, én lesz@rom a nemzeti érdekeket és csak a saját malmomra hajtom a vizet. Ez van, nagynak kell lenni és eltaposni a gyengéket ha "életben akarsz maradni". Majd ha a magyarokból is olyan összekovácsolódott, összetartó és segítőkész nemzet lesz mint a zsidókból, akkor megfontolom az ilyesmit. Én csak csodálni tudom, hogy a zsidók mi mindenre képesek a saját vérükért, és, hogy megőrézzék "fajtisztaságukat". Jó példa erre egy ismerősöm, aki itt magyarhonban évetismételt, rendőrségi ügyei is voltak, és végül kiment Izraelbe, amit maga az ottani kormány ajánlott fel neki, először ingyen kivitték repülővel pár hétre, eldönthette, hogy érdekli e, nyelvet tanulhatott, aztán azt mondta, hogy igen, hazament, mire visszament Izraelbe, ingyen lakás és egy jólfizető munkahely várta. Ehez képest mit kap a nyugdíjas Marinéni a magyar kormánytól?

2009. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező egy antiszemita személy, az biztos. Én nem vagyok zsidó, de igen, védem őket, mivel ennek a népnek több ezer évig nem volt hazája, nem volt mit enniük, és nem tudtak rendesen tisztálkodni sem, de mégis összetartottak, ünnepekkor együtt étkeztek a forró sivatagban. Ha valóban tanult művelt ember lennél, nem lenne benned faj/népgyűlölet. Én vállalkozó vagyok, mondhatni üzletember, és annyiféle emberrel tárgyalok nap mint nap.. Van köztük zsidó, ukrán, orosz, néger, arab, kínai, olasz. Elmondanám, hogy a kerekasztalnál ülve mindig a zsidónak és a kínainak vannak a legjobb ötletei, gondolatai. Talán az nem tetszik neked, hogy a zsidókban van érzék, és nagyon durván rálátnak a dolgokra. Ha nem lennél ilyen kicsinyes, nem pontoznád le a válaszokat, azért mert pl. az egyik választ egy zsidó ember írta, és ez neked nem tetszik.
2009. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
60%

Én végre a kérdésre is válaszolnék. Az a véleményem, hogy nem jól van ez így, és nem csak a média területen van így. Ez azt mutatja, hogy nincs esélyegyenlőség, a demokrácia bizony csak szólam, és ez baj. Arra mondjuk most hirtelen nincs sok ötletem, hogy lehetne csúnya, erőszakos módszerek nélkül növelni az esélyegyenlőséget. Rövid távon valószínűleg sehogy, hosszú távon meg egy demokratikus áttöréssel, aminek a körvonalai ma nem nagyon látszanak, és ez itt most messzire vezetne.


Az azért bájos, hogy többen a zsidók tehetségében, képzettségében látták a sikerük kulcsát, és a feltételezett, tehetségtelensége, alulképzettsége miatt fikázzák a kérdezőt. Ez teljesen abszurd, én például a stílusából, a logikájából rögtön felismertem, hogy egy képzett, értelmes ember, még akkor is, ha némely kirohanásával én sem értek egyet. De nekem tetszik az, hogy ilyen aktívan vitatkozik, magyaráz, csak hát nem nagyon a tárgyról beszélt senki, inkább csak a személyét támadták.

2009. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

"A kérdező egy antiszemita személy, az biztos."


Antiszemitizmus lett kimondani az igazságot és a tényeket?


Stephen Steinlight is antiszemita lenne eszerint?


Vagy Ariel Sharon Izraeli exkormányfő is antiszemita lenne?

Íme egy idézet Ariel Sharontól:

"Minden alkalommal,amikor teszünk valamit,azt mondjátok hogy Amerika ezt vagy azt fogja tenni......Valamit egyértelműen értésetekre akarok adni:Ne aggódjatok USA-nak az Izraelre gyakorolt nyomása miatt.Mi,a zsidó nép,irányítjuk az USA-t,és az amerikaiak tudják ezt"

-Ariel Sharon,2001.október 3.(PIA(2001).From a monitored broadcast of Yid Israel radio. okt.3.,közölte a Pravda is)


Vagy Izrael legnagyobb példányszámú újsága a Maariv is antiszemita?

Íme egy idézet a Maariv egyik cikkéből:

"Az USA-nak nincs többé Goj(nem zsidó)kormánya,hanem egy olyan kormánya van,amelyben a zsidók a döntéshozatal minden szintjén egyenrangú partnerek a kormányzásban.Talán a zsidó vallási törvény "gojok kormánya"kifejezéssel kapcsolatos részeit felül kellene bírálni,mivel ez a kifejezés idejétmúlttá vált az USA-ban"(Bar-Yosef,Avinoam.(1994).The Jews Who Run Clinton's Court.Maariv.Szept.2.)


Ám az érdekes hogy az esetek többségében nem tudnak mással válaszolni az agymosottak.Csak az én személyemet ostorozzák,hogy irigy vagyok a metéltekre.Hogy ők milyen okosak,szépek és tisztességesek(Én meg ekkor röhögök nagyokat).

2009. júl. 31. 00:16
 28/37 anonim válasza:
31%

:D:D:D olvastam egy par .....eltevedt ember irasat ....meghogy kovetendo pelda....igaz,hogy vilaghatalomra tornek barmi aron,hogy oklegyenek a vilagurai

olvasd el majd utanna

Marschalko Lajos: Vilaghoditok "az igazi haborus bunosok"

[link] r02

2009. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik ebből az egészből amikor felmerülnek ilyen mondások amiket írtál kérdező meg a talmud meg a bolsevizmus meg miegymás azt rögtön tagadják a zsidók meg a félrefordítással védekeznek.Ez a sok tagadás szerintem egy hülyének is fel kellene, hogy tűnjön.


Off: Egyébként ki az Isten az a kopasz fószer aki balos volt régen most meg átállt és védte Sharont az is zsidó?

Nem tudom a nevét:S

2009. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Sok idézet fut a vita során, engedjétek meg, hogy én is idézzek:

" Őspatkány terjeszt kórt miközöttünk..." József Attila írta

2009. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!