Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA teljes tömegtájékoztatá...

Az USA teljes tömegtájékoztatása, médiája a zsidóság kezében összpontosul! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

John Foster Dulles amerikai külügyminiszter ezt nyilatkozta a Fallen Pillars című havilapnak 1957 februárjában:

"Borzalmas az ellenőrzés,ami a zsidók kezében van a média felett,és az ostrom,amely alá a zsidók a képviselőket vették....Aggodalommal tölt el az a tény,hogy a zsidó befolyás itt teljességgel uralkodó,és majdnem lehetetlen kérni bármit a Kongresszustól,amit ők nem akarnak.Gyakorlatilag az izraeli nagykövetség diktál a Kongresszusnak,az országban lévő befolyásos zsidókon keresztül."


Kicsit utánanéztem mi a helyzet most,hogy még mindig akkora-e a zsidó befolyás az amcsi médiában.Íme:


A 3 legnagyobb amcsi ÚJSÁG:

-The New York Times(A ZSIDÓ Sulzberger-család tulajdona)

-The Washington Post(A ZSIDÓ Katherine Meyer Graham az újság főszerkesztője és főrészvényese.)

-The Wall Street Journal(Down Jones Company adja ki,aminek vezérigazgatója a ZSIDÓ Peter R. Kann,egyben az újság elnöke)


A 3 legolvasottabb amcsi MAGAZIN és hetilap:

-Time(Time-Warner adja ki,aminek a vezérigazgatója a ZSIDÓ Gerald Levin,aki a zsidó világkongresszus tagja)

-Newsweek(Ez is a ZSIDÓ Katherine Meyer Graham tulajdonában áll)

-U.S News and World Report(tulajdonosa a ZSIDÓ Mortimer B. Zuckermann,aki büszke cionista is)


3 legnagyobb amcsi KÖNYVKIADÓ:

-Random House(na itt egy kivétel,csak keresztények a tulajok és vezetők)

-Simon and Schuster(A Viacom Inc. leányvállalata,a Viacom elnök-vezérigazgatója a ZSIDÓ Summer Redstone(született Murray Rothstein)

-Time Warner Trade Group(Time-Warner leányvállalata,Time Warner vezérigazgatója pedig a ZSIDÓ Gerald Levin)


A 3 fő amcsi TV-HÁLÓZAT:

-ABC(CapitalCities/ABC Inc. tulajdona,aminek főnöke és főrészvényese a ZSIDÓ Michael Eisner)

-CBS(CBS Co.a tulajdonosa,melyet a National Amusements cég kontrollál melynek tulajdonosa a Viacom Inc,melynek feje és főrészvényese a fentebb említett ZSIDÓ Summer Redstone)

-NBC(Tulajdonosa a General Electric és a Vivendi Universal,Vivendi Universal társelnöke és egyik fő részvényese a ZSIDÓ ifj.Edgar Bronfman,akinek apja a zsidó világszövetség elnöke volt)


4 legnagyobb amcsi FILMGYÁRTÓ CÉG:

-Disney(Viacom Inc.tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Warner Brothers(Viacom Inc tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Paramount Pictures(Viacom Inc.tulajdona,ZSIDÓ kézben)

-Universal(Seagram Company tulajdona,Seagram Co.pedig a Vivendi Universal tulajdona,melynek társelnöke és egyik fő részvényese a ZSIDÓ ifj.Edgar Bronfman)


A legnagyobb amerikai LEMEZKIADÓ cégek,a leghallgatottabb AM és FM RÁDIÓÁLLOMÁSOK is szintén ZSIDÓ kézben vannak.


Tehát elmondhatjuk hogy az amerikai médiát,tömegtájékoztatást,filmipart teljes egészében a zsidóság tartja a kezében.

Kérdés az hogy mire használják fel ezt a hatalmukat?


Szerintem erre kitűnő választ adott Stephen Steinlight aki az Amerikai Zsidó Bizottság(USA egyik legbefolyásosabb zsidó szervezete)belügyekkel foglalkozó részlegének elnöke volt."A zsidóság súlya Amerika változó népességében"című 2001 októberében írt cikkében ezt írja:


"Az is igaz,hogy az aránytalanul nagy zsidó gazdasági befolyás Hollywoodra és a televíziózásra,a tájékoztatásra koncentrálódik,ami nagyon áldásos dolog a közvélemény Izraelről alkotott képének,és az amerikaiak zsidó kérdésre való érzékenységének kialakításában..."


Mi erről a véleményetek?


2009. júl. 30. 01:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
75%

"Ha nem fognak össze a Nyugati világ hazafias,nemzeti,szélsőjobboldali pártjai akkor biztosra vehetjük hogy kiirtják fajtánkat és nemzetünket,felszámolják államunkat és megszerzik a földjeinket és totális zsidó kontroll alá kerülünk!"


Hogyne...mindenki Magyarországot akarja...vedd már észre, hogy Magyarország nem a világ közepe. Valószínűleg alig pár ember van, aki Európán kívül tudja, hogy hol van. Majd pont ilyenre vesztegetik az idejüket? És ha megtehetik, hogy megveszik, az az ő hibájuk? A hülye kormány ad el mindent. Ez már a rendszerváltás óta így van. Nem a vevő a bűnös.


Nagyon fáj neked, hogy van, aki nálad jóval sikeresebb? Elárulom neked, hogy azok az emberek, akikről beszélsz nem 8 általánost végeztek, hanem általában több diplomával vagy akár PhD fokozattal is rendelkeznek. Kiváló tanulók voltak egész egyetem alatt meg honor society tagok. Hol vagy te ezekhez? Tanultak, dolgoztak, terveztek, befektettek. Mitől várod a sikert, ha nem teszel érte? És nagyon igaza van az egyik előző hozzászólónak, hogy épp te vagy agymosott ezekkel az összeesküvés-elméletekkel. Most ennek van piaca...nincs jobb dolgod, mint másokat okolni a saját sikertelenségedért? Nézz magadba, hogy neked miért nem megy. Én nem vagyok zsidó, mégis gazdag vagyok, mert rengeteget tanultam, dolgoztam érte az egész családommal együtt. Te is lehetsz gazdag, tessék tenni érte.

2009. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

10:56!


Valószínűleg te egy unatkozó kisgyermeknek hiszel a gettóból.Aki irigykedik a zsidók sikereire.


Nagyon meg lennél lepődve ha most elárulnám a koromat a végzettségemet és azt hogy eddig mit értem el az életben.


Én nem irigykedem rájuk.Sőt nem is érdekelnének abban az esetben ha nem lenne ekkora a befolyásuk a Nyugati világban.És nem lennének ilyen káros hatással a fehér faj nemzeteire és államaira.


Nem veszed észre hogy ők ugyanolyanok most,mint a német nácik anno.Ők is világ feletti kontrollt akarnak.

Egy világállamot ahol majd ők lesznek a világ vezetői.


Csak ravaszak és jobban meglapulnak a háttérben,közvetve irányítják,mintegy bábfiguraként "mozgatják" a mérvadó politikusokat.A médián keresztül meg befolyásolják a közvéleményt.Ennyire egyszerű.


USA-ban például a gazdasági-pénzügyi hatalmuk egyben politikai hatalom is.Mivel a Pártok,képviselők,szenátorok kampányfinanszírozását elsősorban ők csinálják(Magának a Demokrata Pártnak a kampányát 80%-ig zsidók finanszírozzák).És mivel kezükben van a média azon keresztül befolyásolják a közvéleményt,hogy melyik pártra vagy politikusra kell voksolni.

Tehát aki Amerikában "mérvadó" politikus lesz az eleve a zsidóság lekötelezettjévé válik és őket kell szolgálnia.

Nem hiába olyan nagy Izrael párti az USA.

2009. júl. 30. 11:35
 13/37 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!


"A fehér emberekbe a médián keresztül azt sujkolják bele, hogy az a"menő" ha keverednek négerekkel,cigányokkal,kínaiakkal stb."


Mondanál erre konkrét példákat, pl. nálunk Magyarországon? Mert én ilyet sehol sem tapasztaltam!

2009. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező...általában akiknek magas végzettségük van, nem szoktak ezzel dicsekedni. Akik elégedettek az életükkel, azok pedig nem szoktak másokat okolni, mert nem másokkal vannak elfoglalva. Az pedig, hogy egy népet okolunk minden bajért arra vall, hogy te nemzetiségük, származásuk alapján sorolod be az embereket, ez pedig tipikusan szemellenzős gondolkodás. Nem tudjuk megváltoztatni a származásunkat, egy zsidó mindig zsidó marad. Nem mi döntjük el, hogy hová szülessünk, de azt igen, hogy milyen ember lesz belőlünk. Próbáld ezt szem előtt tartani. Egyébként én az USA-ban élek és sehol nem látom azt, hogy valakire is a média ráerőltetné, hogy a zsidókat támogassa. A zsidó származású szenátorokat is nemcsak a tőkéjük miatt választják meg, hanem azért, mert rátermettek, nagyon képzettek. Nem azért választják meg, mert zsidó, hisz a lakosság többsége nem zsidó és még sok államban szavaznak az emberek vallás szerint (pl. protestánsok). Mégis akkor miért választanak ilyen pozíciókba a "kisebbségből"? Mert sokkal képzettebbek, motiváltabbak, tudják kezelni a pénzt. Engem nem az érdekel, hogy másnak mennyi pénze és hatalma van. Engem az érdekel, hogy nekem mi van.
2009. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
34%

"Akik elégedettek az életükkel, azok pedig nem szoktak másokat okolni, mert nem másokkal vannak elfoglalva. "


Aha, akkor ezek szerint ha azt mondom hogy az influenza vírus káros és védőoltás szuratok magamba, hogy kipusztuljanak, akkor én az 1-es dolgozatomért a vírusokat okolom és elégedetlen vagyok az életemmel.....te szerinted

2009. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28%
12:51: ez miféle példa volt? Ne haragudj, de semmi értelmét nem látom annak, amit mondtál....influenza vírus? Hogy jön ez ide? Ne keverjünk már mindent ide...
2009. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem keverünk mindent ide, vonatkzotass el kicsit, sokszor életközelibb példákból jobban megérteni a nagypolitikát. Említettem, hogy azt a mondatot h "másokkal van elfoglalva" mindenre rá lehet húzni. De legyen egy másik példa...

Ha téged megugat egy kutya és szólsz a gazdájának hogy vmit csinálni kéne vele mert félsz h neked támad, akkor szerintem eléggé ledöbbennél ha a gazdája azt mondaná hogy "ne törődj a kutyámmal, te tehetsz róla hogy neked megy, miért sétálsz az utcán mindig?".....


Nem az a hibás, aki valós problémákra felhívja a figyelmet! Homokba dugni a fejünket sokkal nagyobb hiba, sőt, több, bűnös mulasztás, amiért az unokáink fognak átkozni haló porainkban is.

2009. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
27%
Te miről beszélsz? Mi abban a bűn, ha valaki tisztességes munkával elér egy pozíciót? És köszönöm a kioktatást a nagy politika megértéséről. Ez a szakmám. Csak tudok valamennyit róla...
2009. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
48%

Haha, hát pont erről beszélek...itt mindig a "tisztességes" szóval szokott a legnagyobb baj lenni. Ide figyelj, és spec ismerek jó pár zs....ót. Üzletembert is. Neki tisztességes módszernek számít, h 2-3 ember kinyírta magát már miatta....Ő semmiről nem tehet. Ő szerinte. Szerintem meg nem.

És igen, olyanok mint a vírus, de nem influenza, hanem pestis. Nem tehetnek róla. A pestis sem tehet róla hogy pestis, nem akar az lenni, de nem tud mássá válni. Ő a maga értelme szerint azt teszi amire teremtették. És mi is, amikor eltakarítjuk majd.

2009. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
55%
13:02! Kezdjed Ádámtól, Évától! Ilyen példákat ember! Hogy tudod ezeket a dolgokat összefüggésbe hozni? Kiforgatod mások szavait és hülyeségeket beszélsz. Kétlem hogy tudnál bármit is a politikáról. A kommentjeid jobban illenének az "állatok" kategóriába, mint a politikába. Ilyenek minek írnak ide egyáltalán?
2009. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!