Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudom hogy egyedül nem léphetü...

Assurbanapli kérdése:

Tudom hogy egyedül nem léphetünk ki az EUból, de mi volna ha a teljes Kelet-Európai tömb egyszerre ugrana ki?

Figyelt kérdés
akkor már inkább talán szakadás lenne

2012. jún. 29. 08:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
na igen, én nem csak a magánvéleményekre vagyok kíváncsi (arra is de elég lesz), hanem arra, hogy milyen következményei lennének, mennyivel kivitelezhetőbb mint a "magányos halálugrás", milyen hatással volna a nyugatra, a világra, gazdasági katasztrófa, netán egy új nagyhatalom születése, Keletközép-Európai Unió??????(nem arra gondoltam h sétáljunk az oroszok kebleire, hanem a teljes keleti blokk teljes függetlenségére minden szempontból)
2012. jún. 29. 19:39
 22/24 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Df9OfT65zA8

Remélhetőleg senki nem ezt akarja , ugye?


Kérdező , a szomszédok nem biztos hogy benne lennének egy saját unióban.


Bár a németek és a franciák is rühellik egymást mégis 1 unióban vannak.

2012. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg olyan helyzetben vagyunk hogy ki kell lépnünk és az orosz-iráni-kínai tengelyhez csatlakozni. Az oroszok a történelem során ellenségeink voltak de jelenleg nem vagyunk olyan helyzetben hogy ez alapján válasszunk szövetségeseket. Kína totálisan kommunista ország és tudjuk hogy a kommunisták juttatták idáig Magyarországot de mint mondtam ez is jobb mint az a Nyugat ahol tombol az undorító liberalizmus és nemzetellenesség. Jelenleg egy Közép-Európai Uniót kellene létrehozni de ez nem állhatna fent sokáig mert nem szabad olyan országokkal szövetségre lépnünk akik elvették ezeréves földjeinket ezért ez is csak ideiglenes megoldás. Hosszútávon mindenképpen egy gyors villámháborúval térdre kellene kényszeríteni Romániát és a többi kisantant államot.
2012. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
nem akarok a valóságtól elrugaszkodni, semmi féle háborút nem képzeltem ebbe az egészbe!
2012. jún. 30. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!