Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudom hogy egyedül nem léphetü...

Assurbanapli kérdése:

Tudom hogy egyedül nem léphetünk ki az EUból, de mi volna ha a teljes Kelet-Európai tömb egyszerre ugrana ki?

Figyelt kérdés
akkor már inkább talán szakadás lenne

2012. jún. 29. 08:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
Sajnálhatná is, mert nem vásárolnánk fel többé a szemeteiket és nem gazdagítaná tovább őket az olcsó keleti munkaerő.
2012. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Pff szerintem a nyugat áldaná az eget, ha keleti-európai munkások mennének hozzájuk és nem muszlimok...:)


Egyébiránt ha kilépünk, ha nem, kereskednünk muszáj más országokkal. Mitől különb a nyugati "szenny" a keletinél, délinél, északinál?

2012. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

"Tudom hogy egyedül nem léphetünk ki az EUból"


Ezt mondjuk kissé rosszul tudod.


"de mi volna ha a teljes Kelet-Európai tömb egyszerre ugrana ki?"


Na most fogsz meglepődni: Akkor mindenki kint lenne.

2012. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

"A szlovákok, csehek, lengyelek, észtek, litvánok, lettek, románok, bolgárok és szlovének nem ennyire hülyék, hogy ki akarnának lépni az EU-ból :)"


Korrigálom a tévesen megfogalmazott mondatod:


A szlovákok, csehek, lengyelek, észtek, litvánok, lettek, románok, bolgárok és szlovének ennyire hülyék, hogy nem akarnának lépni az EU-ból :)

2012. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ha meg megvárjuk a feloszlását, megint kezdhetünk minden majdnem a nulláról amnyira kizsákmányolnak minket! Ugyan olyan mint a szovjet unió!"


Hát annál azért jobban. A szu bár diktált, de nem zsákmányolt ki.

2012. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ha kiírnának népszavazást arról, hogy kilépjünk-e az EU-ból, akkor végre pofára esnének azok, akik szerint ki kellene lépnünk."


Hidd el hogy tévedsz! Azok esnének pofára akik benn akartak maradni, hiszen cumizhatnának tovább... Hahahahaha...

2012. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

" A 2011-es rekordévet is számolva csatlakozásunk óta az uniós be- és kifizetéseink mérlege rendkívül pozitív"


Látod Zsuzska! Itt mutatkozik meg az ostobaság. :)

2012. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Van itt ez a szerencsétlen kizsákmányolt, aki itt állandóan kiabál... adjatok neki valami szalonnát meg kiflit, aztán menjen Isten hírével. Hol tenyésztik ezeket, és hol tanultak, mit olvastak idáig? Engem ugyan nem zsákmányol ki senki.
2012. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha Ausztria kilépne akkor megindulna a kilépés.


Németországban Merkel egységesíteni akarja Európát ,úgy nevezett Európai Egyesült államokat akar (Új 3. birodalom?? wtf).

2012. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Látod Zsuzska! Itt mutatkozik meg az ostobaság. :)2


Igen látom. Itt valóban megmutatkozik.

2012. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!