Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország + Kína + Irán +...

Oroszország + Kína + Irán + Szíria szövetkeztek a nyugat ellen, vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 01:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, csak télen több helyen lehetett ilyesmit olvasni (persze Kína és Oroszo megcáfolta, de kínai híradóból keringenek videók a neten, amikor azt mondják, hogy készek Iránért egy 3. világháborúra, meg már télen elkezdtek rákészülni), Oroszo meg télen közölte, hogy nyáron elkezdődhet az Irán elleni támadás, közben meg Assadot támogatja és ráadásul most még azt is akarja, hogy Irán is vegyen részt a Szíriás tárgyaláson... Szóval Oroszo sunyig$cin viselkedik, hazudozik és a nyugat már nem bízik Putyinban :((( De remélem nektek van igazatok és kiderül, hogy Oroszo csak cselből támogatják Assadot és Iránt és valójában mellettünk állnak. Én sajnos egyáltalán nem látom át ezt az egészet, de most is együtt fognak hadgyakorlatozni (Irán+Kína+Oroszo Szíriában), nemtom ennek mennyi jelentősége van.
2012. jún. 27. 17:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A ruszkik már egyszer összeálltak a jenkikkel a nácik ellen.Lehetséges hogy újra megtennék ezt Irán ellen.
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De a nácikat soha nem támogatták, Iránt viszont igen.
2012. jún. 27. 19:34
 14/15 anonim ***** válasza:

10-as!

forrás: Hír Tv


Egyébként azért ezt illik tudni ha már itt vagy a politika rovatban...

2012. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 assurbanapli ***** válasza:
én arra számítottam volna h az arabvilág fog össze, de közbe egyesével kivégezték a vezetőbb országokat (Irak, Líbia, Egyiptom, majd most meg szíria....) tehát sztem nem lesz semmmi
2012. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!