Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fogy rohamosan Kelet-Eur...

Miért fogy rohamosan Kelet-Európa népessége?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azért, mert nem vállalnak az emberek gyereket, de miért?
2012. máj. 26. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Én már rájöttem a válaszra:


Azért mert a hülye feministák elérték, hogy a nőknek is ugyanúgy kelljen dolgozni, mint a férfiaknak! Minek szüljek gyereket, ha úgyis csak késő este láthatom, amikor hulla fáradtan hazaérek? És még főzzünk mossunk takarítsunk is mellé. Jobb lenne, ha egyedül a férfiaknak kéne megteremteniük a pénzügyi hátteret, akkor a nők sokkal szívesebben szülnének és nevelnének gyerekeket. Lásd azokat az országokat, ahol ez még mindig így működik. Ott nem fogy a népesség.

2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

"> ami azt jelenti, hogy kétszer annyi gyerek hal meg, mint születik


Fuck yeah GYIK... Valaki lőjön le."


Hát nem is tudom, miért nem lövöd le magad...

Ha 2009ben 100 gyerek születik, és ugyan abban az évben meghal 200 (1,2,3 évesek közül) akkor 200%os a gyermekhalandóság... na ez fuxkyeahgyik. legalább ne reklámoznád, hogy primitív vagy.

2012. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért fogy rohamosan Kelet-Európa népessége?"


Mert természetes fogyás van és néhol elvándorlás is.


"Tudom, hogy azért, mert nem vállalnak az emberek gyereket, de miért?"


Minden fejlett országban a népesség reprodukciójához szükségesnél kevesebb gyerek születik. Ez azért van, mert a fejlett társadalomban a gyerek luxus, míg a fejletlenben befektetés.

2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért,mert az ember elérte az,hogy nem rabszolgaként akar élni.

Valahol így is rabszolga.Dolgoznia kell.Kevés pénzért.

Mások meg milliárdosok,munka nélkül.


De attól,hogy valaki szegénynek született,még vágyhat egy normális életre.Ebbe nem fér bele egy gyerek.


Eleve minek alapítanak az emberek családot,amikor 8-12 órában dolgozniuk kell,hogy ne haljanak éhen.

Nem is értem.Mikor jut idő önmagukra és egymásra?

Megsúgom.Semmikor.

Gyakorlatilag leéled az életed emberek mellett,de azt sem tudod kivel élsz,mert annyi időd nem jut rá,hogy beszélgess vele.

Ennek van értelme?


Ha napi 4 órát dolgoznának az emberek.Talán akkor több értelme lenne ennek,mert jutna minőségi idő is egymásra.


Nekem köszönöm ez nem kell.Nem akarok semmiféle monotom rabszolga lenni,aki elmegy reggel dolgozni,hazamegy és kezdődik elölről az egész.

Aztán este befekszel vmi férj/feleség/élettárs tök mindegy minek nevezzük mellé,majd holnap kezdődik elölről az egész.

Ha vannak gyerekek,azt sem tudod mi van velük,meg nem is érdekel,mert magadra sincs időd.

Sajnos mindenhol azt állítják be,hogy ez a normális és követendő dolog.Ez az élet értelme.

Pedig gyakorlatilag kiszolgálod a gazdagokat,rabszolgákat gyártasz nekik,és megy ez az ördögi kör még fel nem dobod a talpad,nem éltél semmit.


Én örülök,hogy csökken a népesség.Ez lesz a megoldás arra,hogy egyszer egy ideális,kmmunista jellegű társadalom kialakuljon,ahol mindenkinek lesz szerepe,munkája,joga,bevétele és egyenlőség lesz.

A nyugdíjhazugságot meg fel kell számolni,öngondoskodásra kell nevelni az embereket.

Szerintem elkezdődött a rabszolgatartó társadalom felszámolása,ennek társadalmi jelei vannak.

Az emberek élni akarnak,nem vergődni.

2014. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!