Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Börtöni megszorítás?

Börtöni megszorítás?

Figyelt kérdés
Igaz az a hír, miszerint az EU újonnan azzal akar spórolni, hogy a börtönökben a rövid lejáratú rabokat haza kell engedni? Asszem az 1-2 évet kapottakat akarják elküldeni...

2012. máj. 13. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nahát ez k*rva jó -.- Nem hogy önfenntartó börtönöket csinálnának, és akkor negyed ennyibe kerülne az egész.
2012. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Az EU akar ezzel spórolni? A börtönöket nem az EU tartja fenn, mit spórolna vele?
2012. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját magukat nem akarnák már megszorítani?A k... anyjukat már!Ezzel a megszorítással mégjobban el fognak szaporodni a lopások/betörések
2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eu szerintem ebben a témában nem kompetens, egyébként, megfelelő technikai felszereltség mellett olcsóbb és egyszerűbb lenne, hogy ha a kisebb bűnöket elkövetőket házi őrizetben tartanák, valóban. Egy jeladó kell csak, ami jelez, hogy ha a fazon kiteszi a lábát a lakásból.Egy zsebtolvaj például igen bajosan tud így bármit is elkövetni.
2012. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ostoba rémhír, amit az euroszkeptikusok terjesztenek, hogy lázítsák a népet.
2012. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Am utánnanéztem, és konkrét hír nincs sehol erről, ezért kérdezem, mert egy ismerősöm hallotta vhol, az EU kompetenciájáról meg annyit, hogy ez vmi javaslat volt úgy hallottam
2012. máj. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!