Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új adók nem megszorítás? A...

Az új adók nem megszorítás? A fidesz szerint nem az.

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 23. 18:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sőt az egyik képviselő szerint örüljünk a telekommunikációs adónak, mert így megtanulunk kevesebbet beszélgetni. És a birka nép ilyeneket választott meg.
2012. ápr. 23. 19:00
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De megszorítás. Te kire szavaztál?
2012. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Te kire szavaztál?"


A jelenlegiek közül egyik se érdemli meg. De már lassan ott tartok, hogy bárki csak a fidesz ne. Nagyobb rombolást csináltak, mint amit az mszp.

2012. ápr. 23. 19:07
 4/15 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 23. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Brüsszelben Orbán azt nyilatkozta,hogy a magyar nép elfogadja ezeket a reformokat! Azt már nem mondta,hogy kik tartoznak a magyar néphez!
2012. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És a hivatalos SZél Kálmán 2 megjelenése előtt ezt mondta az egyik képviselő a mobiladóra:

"Én arra gondolok, hogy ez az ellenzéknek egy találmánya."


"Azt már nem mondta,hogy kik tartoznak a magyar néphez!"


TErmészetesen akik a kormányt támogatják. Hisz tudjuk, hogy aki nem fideszes akkor mszp-s. Ebből kifolyólag az mszp fogja nyerni a köv. választást nagy arányban.

2012. ápr. 23. 19:14
 7/15 tetris ***** válasza:
100%
Sose hittem volna, hogy eljutok ide, ám a mai hírekben felolvasott újfajta adók hallatán megingott hitem a Fideszben. Az anyjuk úristenit már!!!...
2012. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Sose hittem volna, hogy eljutok ide, ám a mai hírekben felolvasott újfajta adók hallatán megingott hitem a Fideszben."


Hidd el lesz még tovább. Választásokkor is lehülyézték itt azokat akik, mondták, hogy csak azután jön a feketeleves, mikor bejutottak.

2012. ápr. 23. 19:35
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
én azokat nem értem, akik bíznak a fideszben. milyen alapon? az orbán fanok nagyon arogánsak facebook-on is...egyszer néztem a kiírásokat, többen írták, hogy így meg úgy élnek rossz körülmények között, az meg odaírja, h bezzeg internetre van pénz. akik meg elmennek az országból, az hazaáruló...ha ez tovább folytatódik, el bírnám képzelni, hogy lassabb olcsóbb ausztriában telefont venni, és roaming-al telefonálni..:D
2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Megtanulunk kevesebbet beszélni, ezek idióták, az áfából is kevesebb adó jön be. Egyébként lassan, gyertya mellett kint csiholt tűzzel főzünk ha ez ilyen irányt veszünk.
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!