Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mai világban baj ha nem...

Assurbanapli kérdése:

A mai világban baj ha nem gyűlölöm a szlovákokat? (sőt kedvelem)

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 15:33
1 2 3 4 5
 31/41 mustafa33 ***** válasza:
28-as, azt a sok baromságot az ezeréves elnyomásról és a rosz magyar urakról akik bántották és gyilkolták a szegény szlovák jobbágyokat, sőt még a rablóvezér Jánošíkot is felakasztották, ezt a szlovák iskolákban tanítják a mai napig. A kérdés, ki hiszi el? Aki elhiszi az olyan mit a haverod és te. Ha az a híres elnyomás valóban olyan lett volna, ezer év alat lé sem maradt volna belőlük nemhogy 5 millióra szaporodtak volna. De ami a felvidéki magyarokat illeti, számbeli fogyásuk az elmúlt 90 év alatt egy genocídummal is felér.
2012. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
27%
28-as vagyok. Erről az ezeréves elnyomásról most hallok először, haverom más mesélt, de az most nem érdekes. De gondolj csak bele, amit te tudsz a szlovákokról, és a szlovák-magyar viszonyról, azt honnan tudod? Nyilván tanultad, hallottál róla, mesélte valaki. De nem voltál ott ugye? Szerinted egy átlagos szlovák aki utálja a magyarokat, az mi alapján teszi ezt? Szerintem tanulta, hallott a magyarokról, meséltek róluk neki. De ő sem volt ott azoknál az eseményeknél amelyek ezeket a konfliktusokat kiváltották. Te "A"-t mondasz, ő "B"-t. 3 verzió van, 1. neki van igaza, 2. neked van igazad, 3. egyikőtöknek sincs igaza. Most komolyan, miért pont a 2?
2012. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
2012. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
Nem mindenkinél divat a rasszizmus, szóval nem gond. :D
2012. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Babi néni xD válasza:
Csernus válaszol : Ebben a büdös liberális világban már semmi sem meglepő például a te példád sem hogy próbálsz kitűnni a sorból mivel direkt az ellenkezőjét csinálod mint az ország átlagának a 79%. Bár mondom itt már semmin se lehet meglepődni.
2012. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Nem mindenkinél divat a rasszizmus"


Pont a te kommented rasszista. Eddig senki nem feltételezte, hogy a magyarok és szlovákok különböző rasszhoz tartoznának, egyedül te.

2012. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 mustafa33 ***** válasza:
28s, én köztük élek, és olyan sovinisztákat mint ők nem lehet űberelni. Már egyszer leírtam bővebben, de valakit "sértett". Hát ez is van, csak minket lehet sérteni.
2012. márc. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem baj,én helyetted is gyűlölöm a mocskos férgeket!
2012. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Vajon lesz olyan idő,melyben a vezetettek tudják majd,ők se kutyák,hanem emberek és nem hagyják uszítani magukat a gyűlöletet keltő politikusokról.Mert azért mégiscsak abszurd dolog egy népről hinni (bárki legyen az) hogy az kollektív bűnös. csak azért mert egyszer egy a gyűlöletben túltengő sátánfajzat ezt állitottaa.
2012. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Minden világban,minden gyűlölet baj. Elsősorban annak aki gyűlöl. Benne van a szóban. Gyűl-ől. Nem egyszerre lassan.

Ez betegít. A szeretet gyógyít.

2012. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!