Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mai világban baj ha nem...

Assurbanapli kérdése:

A mai világban baj ha nem gyűlölöm a szlovákokat? (sőt kedvelem)

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 15:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
18%

"Khm, az SNS-re a szlovákok 5%-a szavazott 2010-ben. A Jobbikra a magyarok 16%-a."


A Fideszre meg 54% szavazott. Holott a Fidesz politikája eleve a gyűlöleten alapul. Akkor mit akartál ezzel példázni?

2012. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem mindenki azt hisz amit akar.Én úgy gondolom hogy a

szlovákok mocskos kis szemetek és én utálom őket.Ha én lennék Magyarország miniszterelnöke első dolgom az lenne hogy hadat üzennék annak a tetű népnek.

2012. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
80%

"a Fidesz politikája eleve a gyűlöleten alapul"


Az ilyen embereket hol idomítják?

2012. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
43%

Bajnak nem baj, én sem gyűlölöm őket. Csak szánom. A nacionalistáik kissé frusztráltak a "történelmük" miatt. A többi meg éppen olyan birka, mint minálunk. DE, köztük is vannak korrekt emberek, illetve felvidéki magyar ismerőseim szerint sem eszik olyan forrón a kását.

Arra viszont vigyázz, hogy "túl" ne kedveld őket :D

2012. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

én nem hinném, hogy gyűlölnénk a szlovákokat.


van, akinek ezt be lehet magyarázni, de szerintem jóra nem vezet.


Persze fel lehet fújni, mint a Pilisszentkereszti szlovák házat, ahol is bérlők voltak más portáján, és megkérték őket, hogy menjenek máshova, mert a házigazdának is kell a hely,

és abból rögtön politikai téma lett, meg utálkozás...

2012. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
27%
Bajnak az a baj hogy kedveled őket. Mindenki tudja hogy gyűlölik a magyarokat és félnek hogy vissza vesszük ősi jussunkat. Ennek is eljön az ideje. A szlovákoknak nincs múltuk és jövőjük sem lesz és akkor eljöhet a mi időnk.
2012. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%
A kisebbrendűségi érzés (melynek oka maga a kisebbrendűség), az teszi őket magyargyűlölőkké. De ezzel is saját maguknak ártanak, szerencsétlenek...
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
76%

Felvidéki magyar ismerősöm egy trianoni megemlékezésen (!!), mondta nekem, hogy vannak a családjában is szlovákok (vegyesházasság) és jófejek, normálisak, "ugyanolyan emberek, mint te vagy én"-ahogy fogalmazott. Kérlek szépen síeltünk nem egyszer a feleségemmel Szlovákiában (ma már inkább Ausztriába járunk) és volt olyan büfés, aki ránk szólt, hogy "Szlovákiában szlovákul" (Na slovensko, po slovensky, azt hiszem). Angolra váltottunk (ami mondjuk nem volt nehéz, mert a feleségem nem magyar [nem is szlovák] és 50-50 arányban angolul és magyarul beszélünk, itthon is), erre befogta.

Más szlovák fickóval meg a sípálya alján együtt viccelődtünk egy jó tíz percet, amíg állt a felvonó. Aztán meghívott minket egy kör forralt borra, mi meg visszahívtuk őt.

Nem csak Slotából meg Ficóból áll az a nép sem.

2012. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Senki nem is állított ilyet.
2012. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
62%

Akkor olvass vissza. Voltak itt érdekes megjegyzések.


"Természetesen baj. Takarodj kifelé Szlovákiába!"


"Szerintem mindenki azt hisz amit akar.Én úgy gondolom hogy a

szlovákok mocskos kis szemetek és én utálom őket.Ha én lennék Magyarország miniszterelnöke első dolgom az lenne hogy hadat üzennék annak a tetű népnek."


Van aki nem érti a különbséget a szlovák politikus és a szlovák kisember között.

2012. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!