Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németek hogy tekintenek...

Nem dávid kérdése:

Németek hogy tekintenek Hitlerre? Büszkék rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez a holland dolog a németekkel tényleg így van: nem szeretik őket. Láttunk már ilyet testvérnépnél. Mivel Hitler porrá romboltatta Németországot. Nincs épeszű német aki istenítheti. Végülis tényleg csak egy osztrák lehet ennyire nacionalista. Lásd: mai Ausztria. Sajnos.
2012. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi van a mai Ausztiával?
2012. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon kevés nácit leszámítva szégyellik és gyűlölik. A németek, ellentétben Hitler mai, általában nem német rajongóival, pontosan tudják, hogy Hitler ártott a legtöbbet Németországnak talán az egész történelme során.
2012. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nem szeretés nem szeretés kérdése. A két ember politikáját és tevékenységét is nevetséges összehasonlítani... Alapból az egyikük kommunista a másikuk fasiszta/náci...

Most magadból csináltál hülyét nagy IQ bajnok lehetsz történelemből.

2012. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

22:10:


Szerintem egyáltalán nem látszik idegesnek, és tényleg igaza van. Kádárt Hitlerhez mérni olyan, mint enyhe megfázást a madárinfluenzához.

2012. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből szűrted le, hogy ideges vagyok. Az első választ alapból nem én írtam, csak reagáltam a hülyeségedre... Nevetséges hogy vannak ilyen emberek akik ontják a butaságot magukból és még nekik áll feljebb és nem látja be ha másnak igaza van... Nem baj legalább lehet röhögni a sok hülyén :) Mint az ovi kiscsoport komolyan...

Hozzám egy politikus sem áll közel, politizálni sem szoktam. De amit megtanultam az iskolába azokat képes vagyok hasznosítani ilyen szempontból és legalább nem égetem be magam...

2012. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre inkább úgy válaszolok hogy a németek legnagyobb része:elítéli még azok is akiket nem érdekel ez az egész. mert ott ez kötelező illemtudás. ez lett belenevelve a németekbe. hitler miatt nem tekinthetnek vissza a történelmükre szégyenkezés nélkül(ami természetesen kötelező). Bánatos pofát kell vágni és sopánkodni a zsidó áldozatokon.
2012. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!