Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne ha hadat üzennénk...

Mi lenne ha hadat üzennénk Amerikának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%

"Hogyan képzelted?"


Írásban.


"Milyen indokkal, milyen akciókat foganatosítanál az USA-val szemben, milyen követeléseid volnának?"


Hogy adják át a területeiket, vonuljanak fogolytáborokba és végezzenek kényszermunkát a magyar iparban.

2011. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%

"Az rendben van hogy hadat üzenünk, de hogy támadjuk meg őket? Tudtommal nincs nagy hatótávú bombázónk. Nincs anyahajónk sem, de még egy megveszekedett cirkálónk sem."


Sem annyi eszed, hogy háború indítása előtt be szokták indítani a hadiipart nem pedig az ötven éve raktáron porosodó technikákat használják.


"A szárazföldi csapatainkat a többi ország meg csak úgy átengedné a területén?"


Sajnos kénytelenek lennének, ellenkező esetben őket is leigáznánk.

2011. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
"Az USA elvesztené. Az ország összes lakosa ugyanis halálra röhögné magát, nekünk oda se kellene mennünk." Erre gondoltam én is! Amúgy jolesik néha bolondozni, mindenkinek szerintem.
2011. dec. 3. 17:52
 14/31 anonim ***** válasza:
87%

17:30-nak.

Ja értelek, először hadat üzenünk, majd beindítjuk a hadiipart? Tényleg bameg! Hogy erre nem gondoltam! Milyen praktikus! Valóban nincs annyi eszem. :)

2011. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne ha hadat üzenénk amerikának?"


Szétröhögnék az agyukat.

2011. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%
Röhögőgörcs a Kongresszusban és a Fehér Házban.
2011. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Mivel mind két ország Nato tagállam ezért meg se tehetjük. Bár ha olajhatalom lenne Magyarország akkor jönnének demokráciát építeni.:)
2011. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

ma 19:46


De igen, megtehetnénk ha akarnánk.

Az pedig, hogy az amerikaiak minden tettében csak az olajat látod szerintem badarság.

2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
A Nato szabályai kimondják ,hogy tagok nem üzenhetnek egymásnak hadat, ha mégis megteszik az azonnali kizárással jár. És nem állítottam ,hogy csak az olaj motiválja őket. De az tény, hogy le se szarták volna Irakot ha nincs ott olaj.
2011. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Mindenképp pár éves előkészület kellene hozzá.

Aztán meg mivel nekünk se tengerünk és körül vagyunk véve Nato államokkal így célszerűbb lenne előtte európát lerohanni így szereznénk magunknak területet ahonnan elindulhatna a támadás.

Persze szerintem nyíltan hülyeség lenne, a titkosszolgálatra illetve speciális csapatokkal belülről átvenni az irányítást ezen országok felett.

Sőt érdemesebb lenne az USA elleni terror cselekményeket sűríteni sőt vmi közel keleti USA elleni társulást is jó lenne kiprovokálni.

Így ha az USA háborúba kényszerülne az ország eléggé megtört lenne, ekkor kellene rohamoznunk és átvenni az ország katonai központjai felett az irányítást, onnan már könnyű lenne.

Az épp harcoló csapataikat a közel keleten megkínálnám egy atombombával.

Ezek után meg meglapítanám az I. Magyar Birodalmat.

2011. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!