Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit éreztél Kadhafi kínzását,...

Mit éreztél Kadhafi kínzását, megölését és holttestének meggyalázását látva?

Figyelt kérdés

Csak én borzadtam el a képsorokon (és magán a tényen)? Azt látom, hallom, hogy mindenhol helyeslik, ami és ahogy történt...

:(


2011. okt. 21. 17:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem névtelen senkik de most asszem nem róluk szólt a kérdés...
2013. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor sem nem értem, miért borzadtatok el _ennyire_ ezen, kicsit olyan ez, hogy a tévé közvetít valamit és a vizuális élmények hatására az emberek belegondolnak az élet nagy kérdéseibe, de amúgy eszükbe se nagyon jut a hétköznapokban, hogy hány másik ember, állat...stb. szenved épp a világon, mert arról épp nem látott híradós bejátszást ...
2013. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ez annyira vicces...mármint, hogy az összes ismerősöm úgy ismer, hogy az a csaj vagyok, aki próbál mindenkinek segíteni, hajléktalanoknak kaját visz, állatoknak ad átmenetileg otthont, beteg gyerekeket támogat...és akkor egy válaszoló megmondja, hogy mit szoktam csinálni, mibe szoktam bele gondolni és mibe nem. De oké, ha neked ez jön le...

Nem érted, hogy miért borzadunk el?? Ez olyan kvittek vagyunk feeling ugyanis én meg azt nem értem, hogyhogy nem borzadsz el ;)

2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mi van ? Bocs, de te tiszta hülye vagy... nem tudom, mit kombinálsz itt, én alapvetően általános alanyban gondolkodtam, amikor az ide írt kommentjeimet írtam,nem rád, vagy arra, hogy milyen ember lehetsz , felfújod a dolgokat..


természetesen mindenképp morzsolj el pár könnycseppet az öregért lefekvés előtt :D

2013. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"az a csaj vagyok, aki próbál mindenkinek segíteni, hajléktalanoknak kaját visz, állatoknak ad átmenetileg otthont, beteg gyerekeket támogat..."


Én is szoktam !


"és akkor egy válaszoló megmondja, hogy mit szoktam csinálni, mibe szoktam bele gondolni és mibe nem."


Mondja a halál.. félrebeszélsz.

2013. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Oké, akkor jól kijönnénk egymással...És ha Te mondod akkor valóban félreírtam ;)
2013. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nah, szívjunk el egy békepipát akkor. Én is elnézésedet kérem, ha félreérthetően vagy erősen fogalmaztam, fel sem merült bennem, hogy személy szerint pl. Rólad írjak.
2013. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Rettenetes düh és harag az USA-EU kommunista kapitalista finánctőkés bank-tőzsde spekuláns összeesküvők mesterkedései miatt, akik az olajért és a McDonalds érdekében gátlástalanul lángba borították az arab világot!
2015. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!