Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vélemények erről a filmről?...

Vélemények erről a filmről? (wake up call/ébresztő film)

Figyelt kérdés
[link]

#wakeupcall
2011. júl. 17. 14:07
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

"duplája lesz a tandíj a mostaninak stb... Gazdagok kiváltsága lesz a diplomaszerzés és az állami férőhelyet jelentősen lecsökkentik!"


Eddig azt bégette a nagy népi panaszkórus, hogy "túl sok a diplomás, már az utcát is diplomások söprik". Na most kevesebb diplomás lesz. Nektek semmi se jó? :))))

2011. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
buta ember lehetsz már bocsánat, látszik, hogy nem jársz felsőoktatásba, vagy nincs gyermeked aki járna. A "büfé" szakokon kellene csökkenteni...oktatásból pedig nyomni kéne felfelé a színvonalat legalább is! Hogy piacképesebbek legyenek külföldön is az emberek, a nyelv tanulásáról meg nem is beszélve...jelenleg Magyarország az utolsó 3-ban benne van, ahol kevesen beszélnek vmilyen idegen nyelvet, hazánkban sajnos 74,8% semmilyen idegen nyelven nem beszél! Svédországban kb. ennyi százaléknak van vmilyen idegennyelv ismerete...stb. Azért a különbség érzékelhető! A többiről nem is beszélve! Tehát mostanság elég érdekes tvkezés folyik...
2011. szept. 26. 09:46
 43/54 anonim ***** válasza:

"A "büfé" szakokon kellene csökkenteni..."


Éppen ez történik, ti meg visítoztok.


"Hogy piacképesebbek legyenek külföldön is az emberek"


A magyar államnak nem feladata a külföld számára képezni szakembereket.


"jelenleg Magyarország az utolsó 3-ban benne van, ahol kevesen beszélnek vmilyen idegen nyelvet"


Tudom, Szlovákia meg az első, mert minden szlovák beírja, hogy tud csehül :)))

2011. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
XD te tényleg....
2011. szept. 27. 09:35
 45/54 A kérdező kommentje:
csak úgy még is...orvos, állatorvos stb...peeerszee büfé szak. Hol élsz csak úgy mellékesen, a Marson?
2011. szept. 27. 09:43
 46/54 anonim válasza:
43%

Az a borzasztó, hogy itt is így egymásnak esnek a kommentelők, egyik sem tiszteli a másik véleményét.

Én csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy bár kimondottan szkeptikusan szoktam mindenhez, köztük az összeesküvés elméletekhez is állni, ez a film nagyon meggyőző. Leginkább akkor, ha az ember a benne idézett interjúknak, felvetett témáknak elkezd utána járni, amiket talál, csak a film igazságát fogják alátámasztani.

Nekem teljesen megváltoztatta az életemet, a világképemet. Ajánlom mindenkinek!

2011. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:
65%

Egyet javaslok akik ezerrel nyomják, hogy ez is csak egy szar "összeesküvéselmélet".

Tessék megnézni a filmet és körülnézni magatok körül, mit látsz hallasz a környezetedben és világban. Szerintem el tudod dönteni, hogy alá támasztják-e a filmben látottak ezt, vagy épp az ellenkezőjét sugallják. Ennyi a lényege. Könnyű leírni, hogy "má megin egy paranoiás film."

2011. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dolog bizony könnyen megtörténhet!-azaz azon az úton haladunk ami a filmben van!Meg kell találni azt a "közép utat".

Az emberi természetről feledkeztek meg!-az embert csak megölni ,de legyőzi azt nem lehet!

2012. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Vegyünk például egy magyar Bilderberg ügynököt, pl.Gyurcsányt! Ha ő elmegy teljes titokban egy olyan tanácskozásra, ahol a világ leggazdagabb embereivel beszél valamiről, ezt a választói felhatalmazása nélkül, sőt titokban teszi, az nem összeesküvés? Azt is tudjuk hogy a világ leggazdagabb embereit már nem a még több pénz hajtja (mert az unokáik se tudják már elkölteni), azt a történészek és a pszichológusok is meg tudják erősíteni, hogy a hatalom!Az is nyilvánvaló, hogy ha nem akarnának tőle valamit, nem hívnák meg! Vajon ha az alternatív energia fejlesztésének támogatásáról lenne szó, akkor miért kellene titkolózni, a válasz az, hogy akkor nem is kellene. Ha ez nem összeesküvés, akkor mi az? Nem szabadna megengedni, hogy politikai célzattal titkos tevékenységet folytasson bárki is, be kellene tiltani a szabadkőműveseket, a Bilderberégek és a hasonló csoportokat! Ha jó szándék vezeti őket akkor minek a titkolózás? Tehát pusztán logikai alapon is meg lehet erősíteni, igen valósak az összeesküvésről szóló hírek!
2012. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Istenem most olyan boldog vagyok!!!!! Eddig azt hittem (csak picit:)) hogy én vagyok a hülye hogy kevés a százalékom! De már értem! Akik egy ébresztő filmet hülyeségnek tartanak elvakultan azok között mit akarok:)? Örülök is hogy nem értek egyet veletek!:D 0% annak aki felébredt?! Enyje!
2012. júl. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!