Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eredet c. film. Vélemények?

Eredet c. film. Vélemények?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába írtam mert magáról a mások álmába belépés kérdése érdekelne. Szerintetek lehetséges, ill. milyen módszerrel tudunk jobban emlékezni az álmainkra ébredés után?
2010. júl. 31. 22:31
 1/6 anonim válasza:
26%

Az alapsztori egy gigantikus marhaság.


Ha ettől elvonatkoztatunk, akkor egy 2010-es Mátrix remake, amiben elkerültek minden meglepetést, csavart és fordulatot, h az ostoba emberek is élvezzék. Gyászos, és főleg az, h ilyen lelkesedés van körülötte.


Jó is lehetett vna, de nem lett az.

2010. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nekem tetszett a film, szerintem nagyon jó fantáziája lehet az írónak. de semmi több:D
2010. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Testvérem volt rajta. Neki tetszett, azt mondta nagyon jó film.
2010. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nagyon jó film.
2010. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Elég sokat olvastam az álmokról, nagyon érdekel a téma, maga a film tele van butaságokkal és értelmetlen dolgokban, ami a valóságban közel nem így működik, egy egész könyvet tudnék írni a film hibáiról, de sajnos a mai ostoba társadalomnak csak így lehet eladni.


Az álommegosztás az egy lehetséges dolog. Rengeteg játékot is kitaláltak az álommegosztásra, a lehetőségek korlátlanok (pl sárkányvadászat, lézerkardozás meg ilyenek), csak most kezdik igazán felfedezni az ebben rejlő lehetőségeket. Nekem is rengeteg újításom van a témával kapcsolatban, de először szeretném őket kidolgozni normálisan és úgy nyilvánosságra hozni, de a filmmel kapcsolatban ami még érdekesebb, hogy pár óra alatt éveket leélhetünk.

Ez is lehetséges, eddig a leghosszabb ilyen feljegyzett álom, az egy éjszaka alatt két évszázadnyi álmodás (ez azért van, mert a pszihológiai időnek nem kell megegyezni a valós, fizikai idővel). Akik kezdők és ezzel kísérleteznek, heteket simán tudnak élni egy éjszaka alatt és csak gondoljunk bele ezeknek a lehetőségeibe.

Rengeteget tudnék erről írni, talán fogok is, ha a tudásom hiánytalan lesz, de még nem az, és nem ide írom majd :)

2010. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött.:P

Engem is érdekelnek ezek az álmodós dolgok, mert egy csomó marhaságot álmodok, és jó lenne megérteni őket.

Jólvan, nem teljesen élethű. És akkor mi van?

Egész jól ki lett találva. Na meg a színészi játék is jó.

Szóval nekem átjött, nem bántam meg, hogy megnéztem.:)

2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!