Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz Nathan Rothschild...

Mit szólsz Nathan Rothschild ezen kijelentéséhez?

Figyelt kérdés

"I care not what puppet is placed on the throne of England to rule the Empire, ...The man that controls Britain's money supply controls the British Empire. And I control the money supply."


Kérésre lefordítom és adok linket/leírom, hogy hogyan lett ő Anglia valódi ura a 19. században.


2011. júl. 8. 07:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
Nem baj:)
2011. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
akkor jó :)
2011. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29


Ha olvastál volna, akkor tudnád, hogy még mielőtt felvették volna a Rothschild nevet, azelőtt volt ez a címerük. De látom 3 oldalt elolvasni már komoly dolognak tűnt számodra, így nem tetted meg, helette maradt az anyázás. Rászolgáltál a nevedre.

2011. júl. 10. 21:15
 74/82 anonim ***** válasza:

Ganéj válasza:


"Egyébként a "zsidó" kifejezést (legalábbis például én) sokkal inkább egy tipikus gondolkodásmódra, életszemléletre, beállítottságra, egy hozzáálásra stb... értem, mint egy népre, népcsoportra. "


Ez maga az antiszemitizmus. Minek használod a zsidó kifejezést arra, amikre van más kifejezés? Különösen akkor nem érthető, ha (állítólag) nem népcsoportra érted.


Az egyszerűség kedvéért vagyok kénytelen a "zsidó" kifejezést használni.

Gyakran megesik, hogy a halgatóság nem eléggé "kifinomult, és cizellált" a megértéshez, és ezért egyszerűbb úgy beszélni, hogy mindenki értse.

Nem tehetek arról, hogy a zsidósághoz az idők során hozzátapadtak olyan jelzők, amelyek jelentését a "zsidó" szó egyben megtestesít.

Lényegében ez az "antiszemitizmus". Én alkalmazkodom. Ilyenkor óhatatlanul antiszemita retorikát alkalmazok, de ez megkerülhetetlen, mivel egészen más vonalra terelné a beszélgetés annak bizonygatása, hogy ebben a kérdésben kinek van igaza.

2011. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim válasza:
Itt nem pénzről van szó hanem a hatalomról mint drogról, és okosan teszem amikor nem szidom őket és nagy ívben fosok arra hogy azt képzeli övé e a világ vagy nem, mert én és úgy gondolom az emberi faj összes tagja megtenne mindent amit ezek az emberek is megtettek/tesznek adva a befolyást,anyagi jólétet, és pozíciót.
2011. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet az, hogy egyetlen család (tegyük fel hogy ténylegesen 4-5 ember) uralkodik 6 milliárd ember felett? Nekem ez nagyon mesének hangzik, valaki kifejtené bővebben?
2011. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
52%

Asszem mostanság kezdik el Rothschildék bekebelezni a világot...

Ami itt az elmúlt pár napban van...

És nem 4-5 ember egy kicsit több de ez akkor is nagyon durva

2011. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
7%
Nekem Ő a példaképem, szerintem egy zseniális képességű ember volt, aki megtanult a lehetőségeivel maximálisan élni. Olvassátok el az önéletrajzát és rájöttök, hogy nem is volt önző, ahogy azt sokan hiszik!!
2011. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
Az hogy mi az igazság, azt csak ő tudja. Nekem ha ennyi pénzem lenne, biztos nem engedném hogy bármilyen lejárató könyv megjelenjen rólam.
2011. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:

Javaslom mindenki nézze a youtubeon Drábik János előadásait.

Az igaz, hogy a szupergazdag elit dinasztiák között vannak zsidók. Mint például a Warburgok és a Rotschildok.

De tökéletes ellenpélda erre például a Rockefeller család, akik episzkopális vagy baptista keresztények.


Én meg vagyok győződve róla, hogy ez a gazdasági elit tehet minden rosszról ami van jelenleg.

De egyenlőség jelet tenni a zsidóság és ezek közé a szupergazdagok közé, nagy ostobaság.

Túl kellene már lépni az ilyen szánalmas faxságokon mint az antiszemitizmus.....

2012. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!