Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA-ban a négerek ugyanazok...

USA-ban a négerek ugyanazok mint itt a cigányok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GSQTx6-PE4M&feature=player_em..


Ez a videó azt mutatja meg hogy pont ugyanazokat a viselkedésformákat produkálják mint itthon a cigányok.

Gyáva módon 7-en mernek csak rátámadni egy ártatlan 13 éves kisfiúra.Bezzeg egyedül midegyik nagyon félne és még mukkani sem merne.Hasonlóan mint nálunk a cigányoknál...


2011. ápr. 15. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze, h értem, de van egy olyan érzésem, h hogy ha átállnának az emberek a romázásra megint ki lenne valami új találva.

Ez ilyen"beletudjunkmibekötni" dolog.

2011. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szarkasztikus Ákos:


Eddig még úgy gondoltam hogy normális vagy,de ilyet mondani ember hogy uráli nem tudom mi..


Akkor menjél a telepre nyalni a cigány elvtársainknak..


Atyám..

És nem nem vagyok Jobbikos

2011. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zúl nagyot fordult ez a világ?

Régen Magyarországon a politikus politizált, a munkás dolgozott, a cigány pedig lopott. Ma a politikus lop, a munkás politizál, és a romának kellene dolgoznia.

2011. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, van egy olyan érzésem, hogy nem éltél túl sokáig Amerikában. A négereknek van középosztálya és egy viszonylag nagy elitrétege is. Ha bemész egy amerikai kórházba, akkor teli van néger orvosokkal, vannak néger ügyvédek, tanárok, közgazdászok stb... Nem csak 1-2, hanem észrevehető mennyiségben. A boltban a néger eladó sokkal kedvesebb, mint a magyar, a néger rendőr nem szemétkedik, de még sorolhatnám.

Szóval a cigányoknál fényévekkel előrébb vannak.

2011. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"USA-ban a négerek ugyanazok mint itt a cigányok?"


Nem. Szinte semmi közös nincs a kettőben.


"Ez a videó azt mutatja meg hogy pont ugyanazokat a viselkedésformákat produkálják mint itthon a cigányok."


És? Az angliai chav-ek és az amerikai "white trash" is ugyanezeket a viselkedési formákat mutatja, pedig fehérek, angolszászok.

2011. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!