Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA-ban a négerek ugyanazok...

USA-ban a négerek ugyanazok mint itt a cigányok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GSQTx6-PE4M&feature=player_em..


Ez a videó azt mutatja meg hogy pont ugyanazokat a viselkedésformákat produkálják mint itthon a cigányok.

Gyáva módon 7-en mernek csak rátámadni egy ártatlan 13 éves kisfiúra.Bezzeg egyedül midegyik nagyon félne és még mukkani sem merne.Hasonlóan mint nálunk a cigányoknál...


2011. ápr. 15. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, a négereket behurcolták rabszolgának, A cigányok meg csak bevándoroltak.
2011. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami gettó lehetett.

A négerek általában békésebbek mint az itthoni cigányok(biztos forrásból tudom).

Azok dolgoznak,becsületes munkákat végeznek.Lásd néger színészek.Valamennyire több néger színész van mint cigány.

2011. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Aha, føleg Barack Obama. Nem unjátok meg soha a cigányozást?
2011. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Én meg biztos forrásból tudom, h van ilyen meg olyan is.

Náluk már beindult az, ami itt csak áll.

2011. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem unjuk meg nevén nevezni azt ami. A cigány az cigány. Én sem háborodok fel, ha magyarnak neveznek. Amúgy szerintem ugyanazt nyomják kint a boxosok, mint itthon. Csak itt még nem lövöldöznek fényes nappal a belvárosban félautomata kézifegyverekkel.
2011. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
És ha magyar helyett uráli fajankónak neveznének akkor sem lenne gáz?
2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Az mas, rengeteg ciganyt ismerek, egyik se haragszik, ha ciganyozok, ok is ciganyoznak.

En se haragszok meg, ha magyaroznak.

Az urali fajanko az joval sertobb.

2011. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Sötét barátom, félreértettél. Nem a cigányozás, mint kifejezés, hanem ez a mindennap elørángatott mondvacsinált cigánytéma untat. Mikozben egy cigány az országunk miniszterelnöke...
2011. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Jó de ha ő azt szeretné, hogy ne cigány származásúnak nevezd, de te csak azért sem nevezed őt romának, mert a cigány az cigány... az uráli fajankó meg uráli fajankó érted?
2011. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

"Mikozben egy cigány az országunk miniszterelnöke"

Bizonyíték? Na és látod még te pofázol! Megbélyegezel egy embert nemzetisége alapján! Ha minden cigány olyan lenne, mint mondjuk Orbán és a szülei, hogy tanulnának, akkor nem itt járna az ország.

Amúgy a kérdésre visszatérve van ilyen is, meg olyan is. Az a sok keveredés, hogy néger fehérrel, ami ott van, itt elképzelhetetlen, itt ki menne hozzá egy cigányhoz? Na jó, vannak egyedek, akik igen, de mennyiségileg más.

2011. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!