Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarországra is jöhet az...

Magyarországra is jöhet az iszlam veszedelem?

Figyelt kérdés

A tvben láttam,hogy az arab orszagokbol özönlik a férfiak sokasága hajokon olaszba,mert majd Europába akarnak költözni.Ugy mentek,hogy még egy táska se volt náluk,tehát

mindenfajta ellátást követelnek ! Tehetik ?

Láttam,hogy az arabok többsége még a cigányoknál is lustább ,agresszivabb nép !!és öket is Europa tartsa el ?

hogyan ? miböl ?aztän,ha nem épitenek megfelelö mennyiségü mecsetet,akkor megharagszanak,ahogy Svajcban is !meg majd robbantgatnak...jo, jönnek a kinaiak is,de ök szorgalmasak,dolgosak !


2011. febr. 17. 22:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a välaszokat! a zsidok miatt nem aggodom ök a kereskedelemben és a tudomänyok területén szorgos nép,

es még egyszer se jöttek almät lopni a kertembe...

az IQ-m miatt se aggodom,söt a tiedért se kedves sértegetö,elfelejtetted hogy itt bärmit lehet kérdezni,

viszont sértegetni nem,ez nem az az oldal menj a stop-ra

ott lehet piszkälodni is

järtam arab orszägban,nem is tudom miböl élnek,mert tele az utca äcsorgo-ücsörgö féfiakkal,nem azokkal van gond,akik beilleszkednek,hanem akik most özönlenek ät

Europäba..és majd ök szaporodnak..jo hogy nincs länyom .. !és igaz a törököknek 3-4 gyerekük van,abortusz tilos !

2011. febr. 18. 19:17
 12/18 anonim ***** válasza:

"és igaz a törököknek 3-4 gyerekük van,abortusz tilos !"


Törökországban az egy nőre jutó gyerekszám átlagosan 2,2 volt 2010-ben, és ez az adat évről évre csökken.


A 3-4, amit említesz, egy 90-es évekbeli adat.

2011. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy a statisztikai adattal apontossägra figyelmeztettél,semmi bajom a törökökkel,pedig,ahol élek

igazän sokan vannak,és valoban 3 gyerekük van,de ez persze attol is függ milyen a megélhetési lehetöség,abortusz nincs,de tablettät hasznälhatnak..mär !

az alaptéma az arabok europäba költözéséröl szolt,de ha rendesen be akarnak illeszkedni a välasztott orszägba,nem nagy baj,de nam akarnak,kevesen tanuljäk meg a nyelvet,iszonyatos piszkot ,szemetet csinälnak maguk körül

nem hajlandok megtanulni a kuka-hasznälatot SE !

vagy ahol a cigänytelepek vannak ugyan ez a helyzet !

miért nem tudnak rendet tartani maguk körül ?ez nem a szegénységgel függ össze !

2011. febr. 20. 06:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a lustaság összefügg a vallással akkor magyarázd meg,hogy képesek ötször egy nap imátkozni(sokuk órát állít,hogy idöben ébredjen a hajnali imára),ramadánt gyakorolni.Amúgy a német tv készített iterjúkat a menekültekkel.Többségben fiatal többnyelvet beszélö,diplomás emberek akik dolgozni akarnak,akármit!!!
2011. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

",hogy képesek ötször egy nap imátkozni(sokuk órát állít,hogy idöben ébredjen a hajnali imára),..."


Na látod. Nem imádkozniuk kéne naponta ötször, hanem dolgozniuk és tanulniuk, elsajátítani a szorgalmat, pontosságot, precizitást, kitartást. Európában ez a siker és a felemelkedés titka.


Az iszlám országokban megszerzett diplomájuk értéke meg a nullához közelít, a kutyának sem kell.


És bizony igaza van a Kérdezőnek. Rendetlenek, igénytelenek a környezetük iránt, ami nagyrészt a vallásukból következik, éspedig jórészt a nők önérvényesítésének megakadályozása, az ízlésre, szépségre inkább fogékony női nem háttérbe szorítása, elnyomása miatt.

2011. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: Iszlám veszedelem? Nos én is a jobbikra szavaztam,de nem vagyok oda az iszlámért,úgy általában a vallásért,mert azt hiszem,hogy egy idejét múlt ideológiai idiotizmus az egész,amellyel időnként operál a politika,mert azt kell hogy mondjam,hogy a föld népeinek a zöme,s itt még az önmagukat oly annyira civilizáltnak,s ennélfogva valamilyen szinten felsőbbrendűnek tartó európaiak,s amerikaiak zömét is értem,még mindig el lehet hülyíteni a vallási köntösbe bújtatott uszítással(-de ha ne adj isten,te mondasz elmarasztaló véleményt egy vallásról,már jó ha nem lövetnek agyon!).Egyébként anno a kereszténység is hasonlóan agresszív volt mint ma az iszlám,elég csak a 12.-13.-század nagy keresztes háborúira gondolni,vagy hogy hogyan is lettünk mi is keresztények!
2011. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

jo-jo a valläsi kérdés bonyolult téma,de azért ne menjünk mär vissza a történelemben a keresztes häborukig !

Nagyon rossz az a valläs,amelyik a XI.szäzadban is fekete

klepetyusba kényszeriti a nöket,és semmibe veszi öket,

még a 12-13 éves kislänyok is szoros kendöben järnak,és attol valläsos ?nem kivänhat magänak rendes frizurät az asszony ?es ez a nép özönlik most olaszorszägon keresztül

Europäba...dolgozni !!!szorgalmasan !!! na jo,nincs mit tenni !

2011. febr. 21. 20:45
 18/18 KÁELEF ***** válasza:

Én azt nem értem miért engedik be ezeket európába.

Hogy jöhet e ez a veszedelem? Nem jöhet, már itt is van.

2011. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!