Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarországra is jöhet az...

Magyarországra is jöhet az iszlam veszedelem?

Figyelt kérdés

A tvben láttam,hogy az arab orszagokbol özönlik a férfiak sokasága hajokon olaszba,mert majd Europába akarnak költözni.Ugy mentek,hogy még egy táska se volt náluk,tehát

mindenfajta ellátást követelnek ! Tehetik ?

Láttam,hogy az arabok többsége még a cigányoknál is lustább ,agresszivabb nép !!és öket is Europa tartsa el ?

hogyan ? miböl ?aztän,ha nem épitenek megfelelö mennyiségü mecsetet,akkor megharagszanak,ahogy Svajcban is !meg majd robbantgatnak...jo, jönnek a kinaiak is,de ök szorgalmasak,dolgosak !


2011. febr. 17. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
láttad? honnan? ismersz akár egyet is? vagy a Népszavában olvastad?
2011. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
a cigányokkal ellentétben, az arabokat ki lehet toloncolni (ezzel nem akarok megsérteni egyetlen egy dolgozó romát és arabot sem)
2011. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos valós a veszély. Az európai emberek elkényelmesedtek a nagy demokráciában. Nem tudnak már kiállni az érdekeikért. Csak akkor kezdenek vakarózni amikor már itt a veszedelem.


Személy szerint nem vagyok vallásos és nem is értem, hogy miért kell a vallásosoknak állandóan valamivel zajt csapni.

A keresztények folyton harangoznak, a muzulmánok meg üvöltöznek abból a toronyból. Mire jó ez ?

2011. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, te előbb tanulj már meg írni, mielőtt marhaságokat beszélsz.

IQ=0,00000

2011. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Németországban élek, itt nagyon sok török, kínai és afrikai származású nép van, akikkel eddig találkoztam és legjobban összebarátkoztam, ő egy nagyon szorgalmas és dolgos autószerelő mühely tulaja és török származású. Tehát köztük is van jó és rossz úgymond, ahogy pl a magyaroknál is.
2011. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Magyarországon még jelentősebb veszély erre nincs ,pláne ha korlátozzuk őket.
2011. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

"Magyarországra is jöhet az iszlam veszedelem?"


Nem. Egyébként mi ez az "is"? Németországban sincs "iszlám veszedelem", csak valakiknek dolgozniuk is kell, míg a németek felveszik a nyugdíjukat.


"Ugy mentek,hogy még egy táska se volt náluk,tehát

mindenfajta ellátást követelnek !"


Ugyan már. Elkezdenek dolgozni, mert szemben az elpuhult európaiakkal, ők még képesek rá.


"Láttam,hogy az arabok többsége még a cigányoknál is lustább"


Te ezt LÁTTAD? Érdekes felépítésű szemed lehet.


"és öket is Europa tartsa el ?"


A helyzet jelenleg az, hogy a németek, olaszok, spanyolok stb. nem hajlandók gyereket szülni. Ezért ezek a népek elöregednek. 50 év múlva ezek a népek gyakorlatilag nyugdíjasok lesznek. Kik fognak dolgozni? A bevándorlók. Na most tényszerűen nem a nyugdíjasok tartják el a dolgozókat, hanem fordítva.

2011. febr. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

"Tarmi Rićmi válasza:


Kérdező, te előbb tanulj már meg írni, mielőtt marhaságokat beszélsz.

IQ=0,00000"



Áruld már el írástudásból hogy számolsz íkút? Mindig csodáltam a bonyolult képleteket.

2011. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem hinném (bár a Jobbik odavan a muzulmánokért :))) ), de mára Nyugat-Európában is megváltozóban van a hangulat, éspedig éppen az iszlám bevándorlás ellenében.


Aki nem hajlandó elfogadni az európai civilizációs szabályait, annak nem is lesz helye Európában. Pont. A muzulmán bevándorlók egy része pedig szemmel láthatóan nem akar/tud beilleszkedni. A tapasztalat az, hogy az iszlámban szocializálódott tömegek nem bizonyulnak jó munkaerőnek, a kétkezi munkát rangon alulinak tartják, a diplomásaik diplomája semmit sem ér Nyugaton, ennyi kebabárusra meg nincs szükségünk.


Az iszlám egyszerűen inkompatibilis a kereszténységre, humanizmusra, liberalizmusra épülő euroatlanti civilizációval.

2011. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Inkább aggódj a zsidók miatt szerintem,azok már jönnek!!
2011. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!