Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért baj, ha valaki külföldre...

Miért baj, ha valaki külföldre megy?

Figyelt kérdés

Tudtommal semmi, ha nem mentek volna a magyarok külföldre (igaz nem önszántukból), akkor most a számítógéped sem lenne, de biztosan nem ilyen formában.

Másrészt meg minden nagymagyar azt mondja, hogy korcs az, aki kimegy.

Mondjanak egy normális okot, hogy miért.

Mert nem szeretem a hazámat? Szeretem, de nem ad munkát, sz@rok a körülményeim, külföldön (Ny-Európa) jobb a megélhetőség.

Akkor más:

Kossuth Lajos emigrált. Elment, itthagyta Magyarországot, amikor gáz volt. A szabadságharckor ott parancsolgatott, hogy mindenki jöjjön katonának. Aztán amikor a számonkérés következett, akkor ő elmehetett? Aradi vértanúk, és a miniszterelnök meg ottmaradt?

Aki szerint aki kimegy, az a kommentjébe írja bele a '48-as kormány pénzügyminisztere mellé, hogy ... egy patkány. Innen lehet kezdeni a hozzászólásokat, nagymagyarok kommentjét várom nagyon nagy szeretettel.


2010. dec. 7. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Minden napra jut egy ilyen kérdés?


Nekem nincs bajom azzal, aki elmegy, csak ha közben szidja Magyarországot és a magyarokat.

2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

"Tudtommal semmi, ha nem mentek volna a magyarok külföldre (igaz nem önszántukból), akkor most a számítógéped sem lenne, de biztosan nem ilyen formában."


A tudatod eléggé csapágyas. :)

2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Felőlem az megy el innen, aki akar + megteheti, de azért nagy szükség van ilyen idiótákra is; Magyarország, én így szeretlek.

:))

2010. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, innen minden értelmes menekül
2010. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább az a vicces, amikor valaki kimegy Amerikába, ott hülyére keresi magát egy zsidó vezette vállalkozásban, aztán onnan osztja az észt, hogy Magyarországnak királyságra van szüksége, Magyarország a magyaroké, ki az idegenekkel, meg zsidózik tele szájjal. Pedig a net tele van ilyen ámerikás (meg british) turbóhángerienekkel.
2010. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19:51 - Persze, mindjárt jön, hogy Neumann zsidó volt, nem magyar.
2010. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem tetszik az h elmegy vki. Az r*hadjon meg itt a semmiben.

Én is elfogok vszínűleg. Németbe.

18/F

2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Neumann zsidó volt, nem magyar.
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kossuth Lajos ha nem emigrál ugyanúgy megölik, mint a többi mártírt. Annak mi értelme lett volna szerinted, azzal mivel lett volna jobb a magyaroknak a forradalom bukása után? Szerintem semmivel.


A kivándorlással az a gond, hogy Magyarország népessége csökken. Ez alapból a kisebbik probléma, a nagyobbik szerintem az, hogy bizonyos etnikumok elég nagy számban szaporodnak és a népesség aránya a jövőben változni fog, egyre több lesz abból a bizonyos etnikumból és egyre kevesebb a magyarból. Most ha ezt magyarázni kell, hogy miért rossz ha több lesz abból az etnikumból és kevesebb magyar lesz, az elég nagy baj.

2010. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

És a magyarokat mit érdekli, hogy elmegyek-e?

Másrészt meg ha a tábornokaink meghaltak, akkor nehogy már a vezér meneküljön. Hitler sem menekült, milyen büszke is rá egy-két náci.

2010. dec. 7. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!