Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek a majmok tényleg csökkent...

Ezek a majmok tényleg csökkenteni akarják az ápolók, orvosok bérét? Akkor ne is csodálkozzanak, hgoy mindenki külföldre megy.

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Csak kiegyenlítik azt, amit hálapénzként maguknak arcátlanul behajtanak. Gumibotos verés kellene nekik, súlyosabb esetben börtön. Ez így lenne igazságos.
2011. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem mindenki kap hálapénzt...
2011. aug. 11. 18:58
 3/21 bix ***** válasza:
20%
kétlem hogy az ápolók bérét csökkentenék...az orvosokat meg nem sajnálom. amennyire olvastam azok a "sztárszakmák" fognak bukni fizetést ahol egyébként meg gennyesre keresik magukat, és az a párszázezer ami a fizetése nem oszt vagy szoroz. lásd pl nőgyógyász és társai... vagy láttál már szegény szülész nőgyógyászt?
2011. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak az orvosok,ápolókét, mindenkiét, de van még egy egy egész rakásnyi, a munkavállalókat hátrányosan érintő terveik.Jön a totális kihasználás ingyen?
2011. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

emelni kéne az átlag ember fizetését nem csökkenteni egy rétegét.


Az orvosokról meg csak annyit, hogy elég sok landol ott zsebbe.

Unokatesóm szívét műtötték, kérdezősködött mennyi hálapénzt szoktad adni ilyen esetekben és 200 ezret mondtak neki.

Szülés előtt állok, a nőgyógyásznak havonta egy tízes megy és plusz a szülés lesz, ez kb. 50

2011. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az orvosoknak jön sok plusz, de az ápolókat azért nem veti fel a pénz.
2011. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Tudod 2/3.

Egyébként meg csak pár szakorvos kap paraszolvenciát, a nagy részük ugyanúgy aprópénzért gürizik...

2011. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

19:09

Megérdemled, hogy lehúzzon az "orvos", ha vagy olyan balek, hogy fizetsz neki a kifizetett munkájáért.

Szüljél még öt gyereket - öt millióért!

2011. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:17


nem mindenkinek adatik az meg, hogy teherbe essen rögtön és a terhessége alatt ne legyen semmi baja.


Nekem fontos a baba egészsége és fizetek , mert legalább tudom, hogy az orvos nem néz át rajtam.

2011. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Akkor fizessél - minél többet!
2011. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!