Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok jobban rá vannak...

A magyarok jobban rá vannak szorulva az 50 forintos flakon visszaváltásra, mint a németek a 25 centre?

Figyelt kérdés
Ott kB 100 forintot ér de ott biztos nem csovelik a szegények a kukából és nincs is annyira rautalva szerintem a társadalom mint itt

#hulladék #zöld #politika #szegénység #tolvaj orbán #Csöves magyar
ma 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"gyalog kicsit nehézkes ezért kocsival vinném a benzinre minimum rámegy 2000 ft plusz egy csomó időm rám egy mire visszavisszem"


Ennek ellenére sok német autóval csövül. Mondjuk ők a forgalmasabb kukákat járják végig, ahol nagyobb fogás várható. A gyalogos csóringereknek meg jut pár közeli kuka, amit gyalog be tud járni.

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én bevásárlókocsis és kukászsákos kukabúvárokat szoktam látni pl. Berlinben. És nem mind barna "újnémet". Volt köztük fehér is.


Az 50 Ft-os betétdíj igazából még kevés is a magyarnak, mert sokan kidobják a kukába.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 PMC Wagner ***** válasza:
52%
ha megnézed ezeket a videókat hogy lehet a vissza váltós automatákkal trükközni stb szinte az összeset németek csinálják
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!