Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok jobban rá vannak...

A magyarok jobban rá vannak szorulva az 50 forintos flakon visszaváltásra, mint a németek a 25 centre?

Figyelt kérdés
Ott kB 100 forintot ér de ott biztos nem csovelik a szegények a kukából és nincs is annyira rautalva szerintem a társadalom mint itt

#hulladék #zöld #politika #szegénység #tolvaj orbán #Csöves magyar
ma 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, de én nem vacakolok vele.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem erről szól, hanem arról hogyan hárítják át az emberekre azt a felelősséget, amit a globális cégek okoznak.

Ha van 3 órad a témára, akkor itt van.


https://www.youtube.com/watch?v=3QTQ5dXYbQA

ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Belgiumban úgy viszi mindenki(!) vissza, hogy egy fillért sem kapnak érte.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

"ott biztos nem csovelik a szegények a kukából"


És erről szóltál a szegényeknek is? Mert én mindenhol azt látom hogy csovelik. És nem is csak a legszegényebbek, van amelyik autóval jön csovelni.

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Dehogynem csövelik a kukából.

Sőt az is gyakori, hogy a piros lámpánál az autósoktól palackot lejmolnak apró helyett.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen , pénz nélkül is visszavinném bár egyszerűbb volt a szeletív kukámba dobni otthon.
ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező számold ki ha nekem adnának 100 darab palackot hogy vigyem vissza amit ugye gyalog kicsit nehézkes ezért kocsival vinném a benzinre minimum rámegy 2000 ft plusz egy csomó időm rám egy mire visszavisszem vissza jövök elmegy vele két-három órám és marad három ezer forint rohadtul nem éri meg
ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Németországban NEM AZÉRT viszik vissza, MERT rászorulnak, HANEM MERT felfogják, hogy az újrahasznosítással mindenki elöbbre van.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Osztrákokhoz jártam sokat. Ott visszaviszik, bár kis faluban is simán visszaváltottam. Nem azért, mert rá vannak szorulva, hanem rá vannak nevelve. Amint lehetett 90 es évektől jártam, egy csikket, papírzsepit nem láttam eldobva. Kérdeztem is, hogy ennyire rendtartók, tudatosak. Azt mondta ismerős, hogy nem, hanem komoly büntetésekkel rá lettek nevelve. A szülő fél a büntetéstől, a gyerek már csak azt látja, hogy így kell, így csinálják a szüleim. Itthon, várom a buszt és lazán elszívok közben két cigit, legfeljebb, aki nem bírja, ellép kettőt, de nem kapok egy 100 ezres csekket.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

" benzinre minimum rámegy 2000 ft plusz egy csomó időm rám egy mire visszavisszem vissza jövök elmegy vele két-három órám"

Ezt mégis hogy hoztad össze? Ha amúgy is mennél boltba, akkor pár plusz perc bedobálni. Ha meg nem, és célzottan ezért mész, akkor mégis hol van az országban olyan pont, ahonnan 1+ óra autóútra van a legközelebbi beváltó pont?

Nem jó a rendszer, lenne rajta mit javítani, de azért drámakirálynőt se kell játszani és baromságokat összehordani.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!