Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az szinte mindegyik...

Miért van az szinte mindegyik európai országban, hogy pont azok szavaznak a migránsellenes pártokra (főként vidéki, végzettséggel nem rendelkező szavazók) akik soha nem láttak bevándorlót?

Figyelt kérdés
Míg a nagyvárosiak, akik napi szinten látnak bevándorlót, együttélnek velük, ők nem. Hiszen nem lehet őket ezzel annyira riogatni.

ma 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Mert az ostoba, tanulatlan réteget a legkönnyebb megvezetni a propagandával. Teremteni kell egy ellenségképet, amitől a bölcs vezetők meg tudnak védeni. Ez már nagyon régóta így megy!
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

A nagyvárosokban sok az állampolgárnak lepapírozott migráns.

Illetve sajnos az önkormányzati választáshoz nem kell állampolgárság.


Plusz a nagyvárosokba összefújja a szemetet a szél, oda mennek a transzok meg szimpatizánsaik, illetve a bevándorlóbarátok is.

Vidéken meg marad az igazi nép.



Illetve, az állítás annyira már nem igaz.

[link]

Itt egy térkép meg százalékok, hogy Bécsben hogyan szavaztak.Ott is az FPÖ a legnépszerűbb.Maga mögé utasítva az SPÖ-t.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Lehet azért mert nem is akarnak találkozni velük. Tudod, megelőzés, elég hogy látják a nagy városokban mi folyik. Én nem vagyok széljobber, meg utálom is a fideszt, mint a kulát, de azért ne dugjuk a fejünket a homokba. A migránsokkal nyugaton igenis sok a baj, szinte napi szinten vannak késelések, lövöldözések. És ezeket nem 0rbán találja ki, sajnos tényleg megtörténnek. Szerinted a jelenlegi balos-liberális német kormány miért záratta le a határokat?
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vannak persze. De nálunk is vannak késelések nem csak kisebbségiek hanem magyarok között is. De ez nem téma, ha nem migráns.
ma 10:22
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

#4


Mások az arányok.

Egyáltalán nem normális, ha a bűncselekmények tetemes részét egy kisebbség követi el.

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Engem az zavar ebben az egészben, hogy sehol sem ugrott meg jelentősen a bűnözési statisztika Európában. Oké, hogy a magyar konteósok szerint, azért, mert eltusolják az eseteket, csak, hogy közben meg magyar emberek sokasága megy, ma is ki oda a bűnbarlangba és sehonnan sem hallani azt, hogy torokelvágva rohannának haza az elvándorolt magyarok. Bennem ilyenkor felmerül a gyanú, hogy azoknak, akik szerint eltusolják ezeket az eseteket, csak fel kellene ülni az első Bécsbe tartó vonatra -már, ha éppen megy-, hogy megnézzék ezt maguknak, merthogy sehol sem igazolódik vissza.
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

"A migránsokkal nyugaton igenis sok a baj, szinte napi szinten vannak késelések, lövöldözések."


De ez a multikulti társadalom velejárója, nem is értem miért akadsz ki ezen. Az osztrákok többségének is rendben van ez!

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
7, a valóság nem mutat nagyobb mértékű bűnözést, mint évtizedekkel korábban.
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"sehonnan sem hallani azt, hogy torokelvágva rohannának haza az elvándorolt magyarok"


Egyre többen panaszkodnak hogy a migránsok miatt félnek az utcán. Nők nem mernek az utcára menni mert zaklatják őket.

Én nem éltem ott, nem tudom de az ismeretségi körömben egyre több ilyent hallok, hogy ez miatt jonnek haza. Sőt tudok echte németeket, akik ezért költöztek Magyarországra.

Az egész EUba egyre erősebb a migrans ellenesség. Szélső jobbos pártok pont azonban az országokban törnek előre, ahhol jelentős számú migránst fogadták be. Francia és Németország pl.

Németország lezárta a határait az illegális migráció előtt


Nyilván semmi alapja, csak a buta vidékiek bevették a propagandát.

És igen, jelentősen növekedett a bűnözés, azokban a város reszekben, ahhol sok a migrans.

De költőz oda, meglátjuk fel év múlva mit mondasz

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Kik azok, akik panaszkodnak? Én senkit sem hallok panaszkodni. Melyikünknek van igaza? És, ki dönti el?

Én járok Németországban, sehol nem látni problémát a bevándorlásból, mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy, aki szerint van, üljön fel az első repülőgépre vagy vonatra és mások panaszkodásának hallgatása helyett, győzödjön meg róla a saját szemével. Meg fog változni a véleménye.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!