Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a német közállapot...

Mit szóltok a német közállapotokhoz? Ebből lett elegük a németeknek? Ezért erősödik az aFD?


ma 07:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
19, de, voltam arab, muszlim országban és, annyit meg tudtam állapitani, hogy nem mindenki vallási fanatikus magam is. Sőt, láttam alkoholt ivó arabot, nem is egyet.
ma 09:49
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mi a baj kérdező ezzel a videóval, közelébe sincs egy átlagos borsodi búcsúnak.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22, az ég világon semmi, erre szeretném felhivni a figyelmet.
ma 09:51
 24/27 anonim ***** válasza:
27%
Már a sört is hidegen kell igyák és sötétben alszanak, kriminálisak az állapotok Németországban.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%
(Uhh baszki, egy Octoberfesten sem voltam még, ki kéne menni.)
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

1. ilyen állítást nem tettem, hogy vallási fanatikus lenne a legtöbb arab, mert ez meglátásom szerint sértés, ok nélkül meg nem sértegetek. Vallási fanatizmus máshol kezdődik, mint ott, hogy valamit tilt a vallásod és annak eleget is teszel. Ez túlzás. Nem tudom miért esünk ilyen könnyen túlzásokba.

2. hogy várhatod el mástól azt, hogy ne gyártson dezinformációt, ha te magad is ezt teszed? Az, hogy mit láttál te ott és láttál alkoholt ivó arabokat is (ezt mondjuk nekem el kell neked higgyem, csak azt, hogy higgyek neked, az ellen folyamatosan teszel, példának okáért a túlzással, de elhiszem, hisz számok igazolják, hogy nem teljesen ismeretlen az alkohol az arab világban sem), de ez még mindig nem elég erős érv az ellen, hogy valójában pár deciben mérhető az arabok éves alkoholfogyasztása (ugyanis az a felmérés globális, a tiéd viszont lokális volt). A miénk meg 10 liter felett van, de az európai átlag is bőven 10 liter felett van. Az is megfigyelheti milyen mértékben tesznek hozzá az éves alkoholfogyasztáshoz feltételezhetően a vallástalanok avagy egyéb valláshoz tartozók, jó példa erre Kazahsztán, mint "kakukktojás", ahol a SZU-nak köszönhetően most is jelentős orosz kisebbség van, és ebben az országban egyből 10 liter körül van az éves alkoholfogyasztás. Nem jók az érveid, és magadból csinálsz viccet ha a dezinformáción háborogsz, ugyanakkor velem vitázol ezen, hogy az arabok gyak. nem fogyasztanak alkoholt és ez a vallásukból ered, mert tények igazolják, hogy ez így van, amiket elkell fogadni, mert ha a tényeket is tagadjuk, akkor, hogy lehetnénk azok, akik harcolnak a dezinformáció ellen? Pontosan erről írtam korábban, ha nincs igazad, azt el kell tudni engedni. Számos dologtól megkíméled magadat, most például attól kímélted volna meg magadat, hogy nem a kérdésről beszélgetünk.

Nem ismersz magadra ebben? Mert magadra kellene! Helyben láttál valamit, ami egy lokális megfigyelés és ebből akarsz globálisan következtetést levonni, sőt mi több állításokat tenni arra alapozva.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

25, tavaly voltam, 2 problémám volt vele, hogy baromi drága, 1 literes Paulaner, emlékeim szerint akkor 12 ojró volt és akkor még nem ettél semmit. Mellette a szállás, a kijutás... bankot kell hozzá perkelni, de, aki sörös, egyszer kötelező.


Bár, nekem ezek a sörök túl erősek, átlag 6%, amiből már 1 liter is sok tud lenni.

ma 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!