Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a német közállapot...

Mit szóltok a német közállapotokhoz? Ebből lett elegük a németeknek? Ezért erősödik az aFD?


ma 07:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Mit láttál a videón, ami szerinted felháborító?


Az afd azokban az ex-ndk-s legelmaradottabb régiókba erősödik, ahol bevándorlókat kb csak képről láttak.

ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Várjuk ki a végét. Bármikor megjelenhet egy papucsos arab és mészárlásba kezdhet.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2, ezt a linkelt videó alapján szűrted le?
ma 07:51
 4/26 A kérdező kommentje:

1, én semmit, sőt tavaly voltam is kint a festen, mivel bierfan vagyok, de terjed a neten egy photoshopolt kép, amin, mindenki álfelháborodik, úgy, hogy a valóságot senki sem hajlandó elfogadni.

Ott van fent a valóság.

ma 07:52
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nem értem, mi a bajod, az Okoberfest mindig ilyen, ilyen is volt.
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy terjed a neten egy kép, amin 3 arab sörözik és ezen mindenki fel van háborodva és igy aposztrofálják már Németországot és az Octoberfestet, közben, meg egy hamisitott álfelháborodás.
ma 07:55
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak az, hanem gazdaságilag is hanyatlanak. Pl. VW megingása szerintem elég életszerű.
ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7, wow, ez a linkelt videó alapján lett véleményezve? nem semmi, szeretnék én is hanyatlani.
ma 08:03
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

"2, ezt a linkelt videó alapján szűrted le?"

Nem. Hanem onnan, hogy mostanában sok a terrortámadás a németeknél.

Még a telex is megemlíti:

Szigorított biztonsági intézkedésekkel indul az Oktoberfest. A fokozott biztonsági intézkedésekre a közelmúltban zajló, dzsihadistáknak tulajdonított németországi támadások miatt volt szükség.

[link]

ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Áh, értem, de ezek nem látszódnak a felvételen.
ma 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!