Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump belátta, hogy egy újabb...

Trump belátta, hogy egy újabb vita csak rontana az esélyein, ezért sem meri vállalni a következő vitát?

Figyelt kérdés

Kamalának is voltak csúsztatásai, de azok inkább csak hangulstkeltés miatt voltak. Pl h Trumpnal volt a legnagyobb munkanélküliség az 1929-es válság óta


Ugyanakkor Harris felkészültebb, ravaszabb volt, kb szétalázta Trumpot, aki a vita utolsó fél órajában csak magyarázkodni tudott.



szept. 13. 09:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, Kamala Harris nagyon felkészült volt, nagyon a bőre alá tudott nyúlni.
Nem, most màr a választóknak elég infójuk van Trumpról meg Harrisről is.
Később még vállalhatja.
16 szavazat
1 2
 1/11 PMC Wagner ***** válasza:
37%
nekem úgy rémlik ő követelt egy újjabb vitát a foxon
szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el a tegnapi kijelentését.
szept. 13. 09:50
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Trump azt mondta, hogy ő nyerte a vitát, visszavágót különben is csak a vesztesek szoktak kérni. Olyant is mondtak, hogy azért nem volt olyan arrogáns letámadó bunkó, mint rendesen, mert ő egy jobboldali értékrenddel bíró ember, és ebből kifolyólag megadta a tiszteletet Kamalának, mint nőnek.
szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem vita volt, hanem égetés. Kamala szénné csicskította a vén bolond álkonzervatív Tramplinyót.


Harris - Waltz 2024!!!

szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem is értem mi a baj Trumppal, még Biden is neki szurkol.

[link]

szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Biden odaadza a sapkáját egy Trump fannak, aki cserébe meg odaadta neki a Trumpos sapit. Biden meg nevetve felvette, de direkt úgy, hogy bénán álljon rajta. Biden nyilván Kamalat tamogatja..
szept. 13. 10:45
 7/11 sörpocak ***** válasza:
100%

"Olyant is mondtak, hogy azért nem volt olyan arrogáns letámadó bunkó, mint rendesen, mert ő egy jobboldali értékrenddel bíró ember, és ebből kifolyólag megadta a tiszteletet Kamalának, mint nőnek."

Hillary óta tudjuk, hogy ez így nem igaz és egyáltalán nem a jobboldali értékrendre vezethető vissza. Sokkalta inkább arra, hogy közben ő is öregedett, a mikrofonjaik le voltak némítve, ha nem rajtuk volt a sor és most először védekező állást kellett felvennie egy csomó témában.

szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

#6

Haggyá má' a süketeléssel! Megtrollkodták a vén hülyét, tisztán látszott utána a pánik. Aztán jó demokrata módon még tovább tudtak is rontani a helyzeten, amikor kitalálták azt a nagyon izzadságszagú magyarázatot, hogy ezen a napon mindenki amerikai, még Trump is, ezért vette fel a sapkáját.

szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én azt hallottam hogy jobban járt a vitán kamala, mert trumpon nem látványosan, de eluralkodott a hiúság. kamala rámondta hogy ő nem biden és biden hibáit ne olvassa rá.

sztem a demokraták azért akarnak újabb vitát hogy egy újabb provokálással bebiztosítsák trump vereségét.

szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Október 1-jén lesz az elnöki vita JD Vance és Tim Walz között. Az is izgi lesz, de szerintem ott kiegyenlítettebb lesz majd a helyzet. Donald nem igazán tud Kamalával mit kezdeni, lényegében Biden bénaságait tudja felhozni. Az tény, sok mindent elrontottak Bidenék, de erről az is tehetett, hogy a kongresszus többségiben republikánusokból áll. Ők pedig csomó mindent leszavaztak, pl a bipartizán megállapodást is, amivel csökkenteni lehetett volna az illegális migrációt.
szept. 13. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!