Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán népnek mennyire...

Az ukrán népnek mennyire érdeke a háború folytatása?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha választási lehetőségük lenne, akkor inkább letennék a fegyvert, átengednék az oroszoknak a területeket és elzavarnák Zelenszkijt.

aug. 27. 02:13
 121/180 Jeffrey Spender ***** válasza:
38%

# Kürasszír


Ukrajnában megint történés van, ezúttal fegyverhasználati jogot kaptak a toborzók.


https://www.youtube.com/watch?v=9vlTckhMtms



Ez is azt jelzi, hogy még mindig sokak teljesen önként, és dalolva akarják az életüket áldozni a hőn szeretett Ukrajnájukért, meg ukránságért ?

aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/180 anonim ***** válasza:
36%
a toborzokat felgyujtani a gyarakkal egyutt, a noket azonnal besorozni! sot, az osszeset azonnal hazazavarni az orszagukat vedeni! Nem fogjatok ti a natot ebbe a haboruba bevonni kicsi kis uk kreten fiacskam :))
aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/180 Jeffrey Spender ***** válasza:
20%

# Kürasszír 92-es számú válasza



" Ukrajna a cári Orosz Birodalom felbomlásakor kikiáltotta a függetlenségét.



Tehát tendenciózus hazugságokat írsz. "



Kikiáltani sokmindenki kikiálthatja a függetlenségét, papíron, csak a valóságban Mi valósul meg ?


A probléma az eleve az az, hogy nem is tudom milyen alapon, de a századfordulón az ukrán nacionalisták mind mérsékelt, mind radikális alapon magukénak követelték



- Brjanszk, Kurszk, Belgorod, Voronyezs, és Rosztov megyéket,


- akkor további részekként még darabokat Fehéroroszországból és Lengyelországból is,


- nem tudom milyen alapon, de a Krím is mániájuk, pedig a Krímnek nulla eredeti ukrán őslakossága van,


- és hülyeiségeiket még a Kaukázus maguknak követelésével is koronázták, gondolom a Kubányi kozákok című nóta alapján.



[link]


[link]


[link]


[link]


Ez az utolsó a mai Ukrajna vs. 1917-es ukrán nacionalista elképzelést jelenti.



Nem csak az ukránok ilyenek.


Mihail Eminescu, román költő megénekelte, hogy ő szerinte Románia a Dnyesztertől a Tiszáig terjed.


Az I. vh-t követően a románok Budapestre is bevonultak fosztogatni, és rabolni.


A II. vh-ban román megszállás alá került Odessza, és Ocsakov / Ocsakiv is, Oceacovra írták át a táblákat.


Napjainkban meg Moldovára vannak nagyon ráfeszülve a román politikusok.



[link]

aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/180 anonim ***** válasza:
Na es kit erdekel? a mocskos ideaid miatt te masokat nem fogsz berangatni :)) Ardeal si moldova pamant romanesc :)) un popor, o limba, o tara ;))
aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/180 A kérdező kommentje:

Moldova román


De miért nem fogadják el az ukránok, hogy ők a kijevi Rusz örökségeként oroszok?

aug. 29. 22:49
 126/180 Jeffrey Spender ***** válasza:
40%

Vannak ukránok, akik hisznek a szélsőséges nacionalista hülyeségekben, és amellett még fajelméleti tanokat is vallanak, de tényleg.


Vannak, akiknek meg szimplán pisztolyt tart a fejükhöz a CIA, és társai, vagy ha magukra hagynák őket, akkor Zellert és haverjait az Azov / Ajdar / és társai gyorsított eljárásban fejjel lefele lógatnák fel egy benzinkút tetőszerkezetére, nagy nyilvánosságot csinálva az egészből.


A Nyugat belátja, hogy ez a meccs veszett, de attól még ahol lehet, próbálnak ott keresztbe tenni az oroszoknak, ahol csak lehet.



Kevés, felfegyverkezett ember az simán képes a fegyvertelen tömeget irányítás alatt tartani.

aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/180 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

# 111-es


" Nem is értem ezeket az ukránokat, hogy miért nem akarnak önként beállni ezek közé a népek közé, a Nagy Oroszország kovácsolta frigybe.. "



Nekem ebből a felsorolásból, amit írkáltam, az tűnik ki, hogy a nem európai / nem fehér / nem szlávokat kezelik másod meg harmadrendűekként, és fogyóeszközként, aki meg európai, fehér, és szláv, azoknál megtesznek mindent, hogy minél kevesebbet érezzenek a háborúból.


Érdekesmód a fehéroroszokat nem küldi golyófogónak Putyin, pedig megtehetné ?



Amúgy Ki dönti el, hogy most Ki az orosz, Ki az ukrán, és Ki a fehérororsz, amikor nagyfokú átjárhatóság van közöttük ?



Helyettük a börtöntöltelékeket dobálják be, meg a kaukázusiak, és a közép-ázsiaiak kapják a behívót.


[link]

aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/180 kürasszír ***** válasza:
34%

# 125


IDÉZLEK: "De miért nem fogadják el az ukránok, hogy ők a kijevi Rusz örökségeként oroszok?"


Tudod, az ukránok nem véletlenül gyűlölik az oroszokat.


Oroszország ugyanis a legsötétebb, legkegyetlenebb szadista brutalitással nyomta el Ukrajnát a múltban.


Az ukránok pedig nem felejtenek.


Valahogy az egykor orosz uralom alatt élt kelet-európai népek többsége szenvedélyes gyűlöletet táplál az oroszok iránt.


Szenvedélyesen gyűlölik az oroszokat a lengyelek, az észtek, a lettek, a litvánok és az ukránok is.


Az oroszok kőkeményen megdolgoztak ám a feléjük áradó gyűlöletért, amikor elnyomták ezeket a népeket.

aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/180 kürasszír ***** válasza:
0%

# 123


IDÉZLEK: "- nem tudom milyen alapon, de a Krím is mániájuk, pedig a Krímnek nulla eredeti ukrán őslakossága van,"


Hányszor linkeltem már neked az 1897-es orosz birodalmi népszámlálás adatait?


1897-ben a Tauridai Kormányzóság (a Krím és környéke) lakosságának 42,21%-a volt ukrán és csak 27,94%-a orosz, azaz relatív ukrán többség élt ott.

aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/180 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Kürasszír


Téged Milyen trauma ért, hogy kettősmércét gyakorolsz, és fanatikus ukránpárti / oroszgyűlölő lettél ?


Ha az angoloknak, a franciáknak, a románoknak, a zsidóknak stb joguk van büszkének lenni a nemzetiségükre a véres, fasiszta, és pszichopata elemekkel teli történelmük ellenére, akkor Miért pont az oroszok szégyenkezzenek ?


Mert összehasonlítva őket a fent említett népekkel semmi okuk rá.



Szerinted a középkori, majd az újkori, és a gyarmattartóvá előlépett Anglia egy sikertörténet ?


Az angolok a legsötétebb, legkegyetlenebb szadista brutalitással hajtotta uralma alá és nyomta el a welsheket, a skótokat, és még az íreket is a múltban.


Közülük az írek pedig nem felejtenek.


Valahogy az egykor angol uralom alatt élt brit-szigeteki népek többsége passzív gyűlöletet táplál az angolok iránt. Az írek meg aktív gyűlöletet is.


Én többre is tartom az íreket, mint a belterjes angolokat.



Vagy a középkori francia belháborúk ? És a nagy francia forradalom is egy sikertörténet, hogy ez konszolidáltabb napon is több százakat küldtek guillotine alá ?


Napóleon háborúzásai mennyi ember életét követelték ?


És a többit mennyire soroljam fel ?


Te miért csak az oroszok történelmén lovagolsz, az miért nem zavar téged, hogy más népeknek mennyire véres történelmük volt, és váltak közutálat tárgyává ?



Ami a lengyeleket illeti, őnekik két fő ellenségük van: a németek, és az oroszok.


Nem szólóban oroszgyűlölők a lengyelek, hanem a németeket illetően is teljesen elszabadult hülyegyerekek módjára viselkednek.


Én a németeket is többre tartom, mint a lengyeleket.



" Az oroszok kőkeményen megdolgoztak ám a feléjük áradó gyűlöletért, amikor elnyomták ezeket a népeket. "


Magyarországon a tatárjárás, a kutyafejű tatár, meg a törökvész lettek ítéletet jelentő kifejezések.


Máshol a francia betegség / franc lett, és még sorolhatnám a hasonlókat.

aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!