Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump győzelme után Biden...

Trump győzelme után Biden megkapja majd a maga büntetését, amiért pénzelte a háborút ahelyett, hogy kibékítette volna a két felet?

Figyelt kérdés

Én mondom, ez a Biden maga az antikrisztus.

A vilàg vezető hatalmaként elutasította a békepárti politikát, és háborút csinált.

Nem tudom elmondani, hogy mennyire megvetem ezt az ember, azért, amit művelt a világgal.


aug. 25. 03:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
valószínűleg volt benne némi malőr, hogy biden azt hiszi, hogy az öbölháború vívja
aug. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Biden-nél sosem volt még rosszabb elnöke az USA-nak. Lényegében a saját népét árulta el.
aug. 25. 03:40
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, olvassál kevesebb origót, az jót fog tenni neked.
aug. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Először ahhoz meg kéne nyernia a narancsfejű tatának, de nagyon nem úgy áll a helyzet 😂 A háborúnak majd akkor lesz vége, ha a ruszkik kimennek Ukrán területekről.


#2 De volt, a narancsképű bohóc

aug. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

#4 Én is úgy látom hogy Kamala Harrisnek több esélye van, de azért Donald Trumpot sem szabad még teljesen leírni.


De viszont egy biztos a Krímből soha többé nem fognak kimenni az oroszok inkább örökké háborúznak az ukránokkal, és annak esetleges védelmében ahogy az orosz kormány mondta régebben akár taktikai atombombát is bevetnének.

aug. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Bident pénzelő tagokat kell megnüntetni!


Ugye nem hiszi senki el hogy Biden magától kormányzott?

aug. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon remélem
aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fsms ***** válasza:
76%

Kérdező áruld el, hogy lehet ki békíteni a két felet?

Kevesebb gazdit hallgass ő az igaz Anti Krisztus,

aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Bidenen kívül még egy amerikai elnökkel sem fordult elő, hogy háborús konfliktusba keveredett volna, igaz kérdező? Kevesebb origo és szenny lakájmédia jót tesz a mentális egészségnek...
aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

"Én mondom, ez a Biden maga az antikrisztus."


Ha ő lenne akkor békét csinált volna 3 évre. Az Újszövetségben benne van, hogy az antikrisztus béket fog hozni a világban ami 3 évig fog tartani. Szóval ez nem jött be

aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!