Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülnétek neki, ha Kamala...

Örülnétek neki, ha Kamala Harris lenne az USA következő elnöke?

Figyelt kérdés

aug. 14. 00:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

#18: „...Biden pl a Trumphoz hasonló Izrael-politikát folytatott”


Nem vagyok Közel-Kelet szakértő, de mintha az elmúlt 3 és fél év híreiből az derült volna ki hogy még egy elnöknek sem volt ennyire feszült a viszonya Izraellel, mint Bidennek. Trumpot viszont kifejezetten szerették, főleg hogy Jeruzsálem ügyében történelmi gesztust tett a zsidók irányába.

aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem örülnék neki, mert akkor a szomszédunkban a háború még eltartana jó pár évig, az infláció, áremelkedés meg csak tovább folytatódna. Viszont ha leváltanák nálunk 26 -ban mondjuk a kormányt, egy olyan (hansúlyozom) konzervatív emberre, aki tudná Orbánnál megfelelőbben kezelni a háború okozta válsághelyzetet, akkor nekem mindegy lenne, hogy most Demokrata vagy Republikánus jelölt lesz az USA vezetője. Alapvetően én is a Republikánusok konzervatív eszméjével szimpatizálok, de az idei választást valahogyan nem tudom sehová tenni.
aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%

Trump győzelme a Fidesznek kedvez, így akármennyire is ellenszenves a Kamala féle kormány, inkább az legyen.


De ha netán Trump győzne arra azért kíváncsi lennék vége lenne e az ukrán háborunak.

aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
5 igen, tényleg az lenne
aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
15%

21 pont hogy Trumpnak volt feszült viszonya Izraellel,mert ő az orosz antiszemiták miatt jutott hatalomra,meg a demokrata zsidókra azt mondta hogy bolondok, és Sorosozott.

Meg azt mondta hogy "smart Hezbollah" amivel a terroristákat dícsérte és most is ellenezte Izrael gázai hadműveletét.


Biden ellenben az első amerikai elnök aki háború idején Izraelbe ment

aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
60%

25-ös, én vagyok a 17-es, akit szarrá pontoztatok. Nagyot tévedsz, mert nem Biden volt az első amerikai elnök, aki Izraelbe ment háború közepette, hanem Nixon 1974-ben, amikor a Jom Kipur háború folyt, majd 1979-ben békeszerződéssel vége lett.

Tudjátok, csak kicsit tanulni is kéne, nem pedig a médiának alárendelni magatokat...

aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%

Nem örülnék neki. Igy is szar helyzetben van az ország mióta a demokrata elnök van.

Az tuti hogy én Trumpra fogok szavazni Novemberben mert az ő elnöksége alatt jobban éltem.

aug. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
De te magyar vagy nem?
aug. 15. 09:36
 29/31 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, 26-os vagyok. Attól, hogy Amerikában szavazhat, attól még miért ne lehetne magyar? Megszerezte az amerikai állampolgárságot...
aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
5%
Isten ment hogy Kamala Harris nyerjen
aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!