Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A republikánus párt mikor...

A republikánus párt mikor fogja visszaléptetni Trumpot, aki Bidenhez hasonlóan idős, s nem alkalmas már egy ilyen posztra?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a gond, hogy Biden öreg, vissza lett léptetve. Vezetnek is a demokraták a közvélemény-kutatásokban. Trumpot nem kellene már visszaléptetni? Az okozná a nagy csavart ebben a kampanyban.

aug. 13. 10:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogják visszaléptetni.
aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
JD Vance-ot sem? Ő teljesen vállalhatatlan.
aug. 13. 10:16
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Nem az volt a gond hogy Biden öreg, hanem szenilis.



Amúgy nem lehet visszaléptetni


Csak magától léphet vissza!



Biden hazudott mint a vízfolyás és álszent is volt!


[link]



"

Biden szerint csak a Mindenható Isten veheti rá, hogy visszalépjen

2024. júl. 6. — „Nem fogok válaszolni erre a kérdésre. Nem fog megtörténni.”

aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, és? Miben hazudok? Vagy meginterjúvolták a mindenhatót?
aug. 13. 10:18
 5/29 A kérdező kommentje:
Hazudott* szerintem egyébként kitartott, amíg tudott. De egy ponton beláttatták vele, hogy muszaj kesz az ország érdekében lelépnie.
aug. 13. 10:19
 6/29 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, azt, hogy Biden egy szenilis, pedofil, magáról sem tudó öreg ember aki már akkor alkalmatlan volt az elnöki pozícióra amikor először megválasztották, azt csak az nem látja be aki teljesen elvakult vagy ezért fizetik, hogy ezt hazudja.

Ráadásul mi nem szavazunk az amerikai választáson, totál értelmetlen azt a zombit védened, ez egy magasabb szintű ostobaság, mint amit a demokraták támogatói az amcsiknál csinálnak.

Nem tudom megérteni miért kell Bidenről itt hazudnod és védened, mikor nyugodtan lehetnél tárgyilagos, nem fogunk Trumpra szavazni.

De legalább ilyen hülyeségeket ne írnál le, hogy "egyébként kitartott, amíg tudott", mikor jól láthatóan fogalma sem volt arról, hogy ki kicsoda, hol van éppen, kivel is beszél és miről. Azt se tudja szerintem, hogy ő volt az amerikai elnök és melyik év van.

aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Különben ezt én sem értem, miért nem lehet tárgyilagosan beszélni egy olyan témáról, amire nekünk semmilyen ráhatásunk nincs.
aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Mivel trump egy suttyó vallás része, nélküle esélyük sincs.
aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintem eleg targyilagos volt, amit irtam. Biden valoban oreg, es szenilis, jo dontes volt, hogy visszalépett. Ugyanakkor aki azt mondja, hogy Trump jobb lenne az nagyon nincs tisztaban sok mindennel. Biden legalabb tudja, mi tartozik az elnoki jogkorehez, Trumpnak fogalma sincs errol. Es lehet, csak viccel a kijelenteseivel, de ez az ember a világ legerosebb gazdasaganak az elere keszul. Plusz garancia nincs arra, hogy 1-2 év múlva ne legyen szenilis. De ez csak az én véleményem.
aug. 13. 10:38
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
#6 Biden nagyon jó kis elnök volt. Általában a rangsorokon a 14. legjobbként szerepel, Trump pedig a 41. "legjobbként" (eddig 45 elnök volt).
aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!