Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülnétek neki, ha Kamala...

Örülnétek neki, ha Kamala Harris lenne az USA következő elnöke?

Figyelt kérdés

aug. 14. 00:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%

"aki bizonyította elnökként a rátermettségét."

Bizonyította, hogy fogalmatlan a gazdaság, a diplomácia, a környezet terén és kb mindenben ami kellhet egy ország vezetéséhez.

A Trump elnökség minden komolyabb stratégiát nélkülözött, hirtelen ötletek által vezérelt csapkodás volt.

aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%

#11: „...Bizonyította, hogy fogalmatlan a gazdaság, a diplomácia, a környezet terén és kb mindenben ami kellhet egy ország vezetéséhez.”


Remekül összefoglaltad Joe Biden eddigi tevékenységét!

aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

#12 Joe Biden demens volt, az egy betegség. Trump minden ilyesmi nélkül is képes volt legalább hetente egy orbitális tévedést vagy valami hihetetlen ostobaságot előadni.

Nála egy dolog biztos: "Covfefe"

aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%
Bocs javitom: most is demens
aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szavaznék a demokratákra mert Trumpot tökéletes bohócnak ismertem meg, inkompetens, hazug, nagyot mondó, szájhős. Semmi keresnivalója a hatalom környékén.

Az ami a trumpizmus vagy orbánizmus - azaz illib populizmus, szimpla népszerűséghajhászás azt tökéletes zsákutcának tartom a Föld jövője szempontjából.

Kamala két szép szeméért főleg hogy nő és színesbőrű biztos nem szavaznék rá, nálam ezek másodlagosak.


Egyébként van itt valakinek usa szavazati joga, vagy csak a lufit hámozgatjuk? :)

aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Vannak statisztikak, amelyek latszik h mennyivel jobb volt gazdasagnak Biden kormanyzata. Persze ezt tudom itthon elhallgattjak. Itthon forditott lovon ulunk, s Trumpnak toljuk a kampanyt.
aug. 14. 09:41
 17/31 anonim ***** válasza:
23%

Én Trumpnak örülnék, mert ő nem támogatja Ukrajnát fegyverekkel és békét akarna. Trump kormányzása alatt nem volt ekkora feszültség a kelet és a nyugat között, mint most. Akkoriban Trump megtartotta az úgynevezett "egyensúlyt", ami békét eredményezett.

Az ellenséget baráttá kell tenni, így lehet "legyőzni". Hasonló, mint Kennedy, ő ki akarta vonni az amerikai csapatokat Vietnámból, csak a kongresszus nem engedte.

Ezzel szemben Kamala Harris folytatná azt, amit Biden.

Tudom, le leszek pontozva, de ez egy olyan kérdés, ahol nem csak egy egyoldalúan lehet gondolkodni, szóval kérdező nem támadni kell, csak mert máshogy gondolom.

aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"Ezzel szemben Kamala Harris folytatná azt, amit Biden."


Ezt miből gondolod? Biden pl a Trumphoz hasonló Izrael-politikát folytatott. Ehhez képest Kamala nem vett részt a Netanyahuval való találkozón, s mar egy jó ideje a fegyverszünet valamint a túszok elengedése érdekében emel szót.

aug. 14. 11:57
 19/31 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy múlt időben beszélünk Bidenről. Január 20-ig ő az USA elnöke. :)
aug. 14. 11:58
 20/31 anonim ***** válasza:
73%
Tárgyalás és megegyezés nélkül hogyan képzelnél el egy békét? Legyen békediktátum, mint közös megállapodás?
aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!