Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik az orosz-ukrán háborúban...

Akik az orosz-ukrán háborúban USA és Ukrajna pártiak azok tisztában vannak vele, hogy az USA kiírtotta az indiánok nagy részét, ukrán nácik pedig ciánt akartak tenni Beregszász ivóvízébe?

Figyelt kérdés

aug. 1. 14:13
 71/106 anonim ***** válasza:
54%

“nézz már körül mi megy az országban. 2 millió fideszes tövig bekapná nekik. “


Ez valóban így van. Elég megnézni a Tudvanyosi Orbán-beszédet. Még Orbánnak is kellemetlen, hogy amikor az oroszokkal való kiegyezés szükségességéről beszél, felzúg az izgatott, szurkolói taps, Orbán alig győzi elnyomni a beszédével, mert ez még neki is ciki volt. A mai fifrszesek és mihazánkosok túlnyomó többsége irracialonalis jóhiszeműsèggel, szervilis alázattal és csodálattal viszonyul a Putyini Oroszországhoz.

aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
38: mondom én hogy agyhalottak vagytok, mert ugye az aki nem ért veled egyet az már csakis a másik véglet lehet. szóval még véletlen se lehet hogy mindkét oldalt leszarja, stb. ez csak is a szektás rottyos elmétekben lehet.
aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:

55: a szovjetek jöttek be, azért mert a falakra metrókra a ruszkik haza volt festve. ezzel te csak próbálod elkenni a dolgot.

kétlem hogy akkor kiválogatták hogy csak az oroszok menjenek, volt ott mindenféle.

aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
9%

#55: "Ehhez képest az 56-os forradalmárok is ruszkik hazát kiabáltak"

Talán mert egyszerűbb volt ezt kiabálni, mint hogy felsorolni az összes nemzetiséget aki ideküldtek nem? Téged se az eszedért várnak haza.

aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:

#74

Jézus leszakítja magát a keresztről, ha még egy ilyen szerecsenmosdatást olvas egy kereszténytől.😅😅

aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:
75: a hülyeséged miatt előbb lefogja :D
aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy tudtam, hogy az oroszok többet ártottak nekünk 😮

1. 1849-ben orosz segítséggel leverik a szabadságharcot.

2. Az első világháborúban is ellenünk voltak.

3. A második világháborúban is ellenünk voltak és még meg is szálltak minket egy jó 45 évre.

4. A megszállás alatt 1956-ban sem bántak kesztyűs kézzel a magyarokkal.


Ezek után én nem tudom az oroszokat baráti népnek tartani.

aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:

77: "Ezek után én nem tudom az oroszokat baráti népnek tartani"

miért? talán annak kellene?

a baj az hogy sok buta ember 2022 február óta akkora különbséget tesz ukrán és orosz között mint az ég és föld, holott két testvérnép és 56-ban mindketten ott voltak.

mellesleg a németekkel se hasznunk volt a II. világháborúval, őket is említsd meg.

az amerikaiak csak ígérték hogy segítenek 56-ban, közben felosztotta a két fél egymás között és minket odalöktek, ki ne felejtsd őket se.


értelmes ember mindet utálja, csak a tanulatlan buta emberek utálják "csak" az oroszokat.

aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:

#76

Nem.


#77

Van több réteg. Az egyikük a kádár-nosztalgiás kommancs, aki még mindig a szájúz világát hiányolja. Van aki a széljobbos, aki szerint rásszíjé a megoldás mindenre. Akkor akad a világi szerencsétlen, nőgyűlölő, sikertelen balfarok, aki majd a felszabadító orosz hadseregtől várja, hogy az élete megoldódik. Ezek mellett pedig ott az a csopi, amely kőkemény pénzeket kap Moszkvától ezért a dologért.

aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:

#78

Nem ígértek az amerikaiak 56-ban semmit sem, csak utólag ezzel magyaráz mindenki egy félreértett rádió beszédet. Ez a kérdés korábban eldőlt, mégpedig Jaltában 45-ben. Aztán meg azt se felejtsük el, hogy később a szovjet rendszer azért bukik, mert elbukják a hidegháborút, hisz az USA legyűrte őket.

aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!